2733
2734

اینقدر درگیر خودم بودم یادم نبود الان اینجا دیدم چیکار کنم 

نکنه امروز بچه ها کادو بدن 

نظرتون چی بگیرم

سه ساله خواننده خاموش بودم😁دیگه گفتم منم باید یه کاربری بزنم☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
امروز روز معلم هست فردا روز کارگر

روز معلم ۱۲ اردیبهشت هست امروز یازدهمه

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    

اولا که فردا روز معلمه نه امروز 

که نگران باشی بچه ها بدن‌

بعدم اینکه دیر نشده گلم یه چیزی تهیه کن 

من که هر سال راحتم چون هر سال همه مامانا پول میریزن به یه کارت و پول خوبی جمع میشه و کارت هدیش میکنیم و بعد میدیم خانمش 

امسال برای دخترم که چهارم هر نفر ۳۰۰ گذاشتیم 

۲۷ نفرن و ۸ نیلیون و خورده ای جمع شدخداروشکر 

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
اولا که فردا روز معلمه نه امروز  که نگران باشی بچه ها بدن‌ بعدم اینکه دیر نشده گلم یه چیزی ته ...

ماشالا 

ولی اینور پول نمیدن که 

غروب برم بیرون ببینم چی میگیرم

سه ساله خواننده خاموش بودم😁دیگه گفتم منم باید یه کاربری بزنم☺️
ماگ و این جور چیزا نگیر کتاب بگیر اگ دوس داریمن مامانم هنوزم ک هنوزه تموم کتاب هاش شاگرد هاشو نگه دا ...

کلاس پسرم پول جمع کردن کارت هدیه و گل و. کیک میگیرن. من یه دیوان حافظ جیبی گذاشتم چون پسرم خیلی معلمشو دوست داره بهش بده ضایع نیست؟ یه شاخه گل بخرم بهتر نیست؟ 

نه برامااین خبرانبود

بهتر ، درستشم همینه

کادو زورکی انسانی و خداپسندانه نیست 

هرکی اگر دوست داشت میتونه در حدوسعش چیزی تهیه کنه بده

نه اینکه پیرو تاپیک قبلی تو مجازی کیلو کیلو عقده و شعارباشه در عمل ولی شعبون بی مخ ! اعلام کنه هرکی پول زور نداده بچه ش زمان جشن بره نمازخونه !! 

2706