2737
2734

هر چی یادمه امتحانای آنلاین همه تقلب میکنن از کجا میفهمم ازونجا که نمرات امتحان حضوری همشون کمه و من از همه بالاتر.  چطوری تو انلاین همه شون نمرات کامل رو میگیرن؟ تو رو خدا راهنمایی کنید.  توپی دی اف سرچی هم خیلی کلماتو میزنه نتیجه ای یافت نشد که🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون کاری که بهت گفتمو انجام دادی؟ بازم جواب نداد؟

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2731
اره بابا  به من کلا میگفتن درس نمیخونیم  میترسن لو برن  باید خیلی صمیمی باشی باهاش ...

الان چکار کنم من فردا صبح امتحان دارم. چارم چیه  هر کاری کردم صمیمی نشدن. من همیشه تنها ته کلاس و ساکت میشینم.  اونا جلو و پرحرف و پرخنده صمیمی

2738
دستت درد نکنه فوروارد کردم اومد اکانتش.  الان فقط مشکلم اینه آنلاین نشه اون تایم امتحان.  ...

خواهش میکنم. معمولا کلماتی که تو پی دی اف سرچ میکنی، اگه قبل اون کلمه یه فاصله بزاری، متن مورد نظر میاد. تو گوشی من این مدلیه

اگه بازم نشد پی دی افو بریز تو لپ تاپ اونجا سرچ کن. 

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
خواهش میکنم. معمولا کلماتی که تو پی دی اف سرچ میکنی، اگه قبل اون کلمه یه فاصله بزاری، متن مورد نظر م ...

اگه کلمه ای که سرچ کردم تو چندتا صفحه دور از هم اورد من چطوری بفهمم تو چه صفحاتی اون کلمه رو برام هایلایت کرده و پیدا شده برام؟ 

اگه کلمه ای که سرچ کردم تو چندتا صفحه دور از هم اورد من چطوری بفهمم تو چه صفحاتی اون کلمه رو برام ها ...

یعنی چی متوجه نشدم. شماره صفحه رو پایین زده دیگه

یعنی درس خوندن اینقدر سخت شده؟واقعا  با تقلب احساس میکنین نمره ی واقعی کرفتین؟چه ارزشی داره اون ...

اتفاقا باور نمیکنی من این کتابو دو دور اونم از قبل و تو ایام عید کامل خوندم.  ولی امتحان تستیه و شاید هم مفهومی تر باشه و در کل مهلت خیلی کمه و استرسم شدیده و دستپاچه میشم شاید نتونم حتی اونام که بلدم درست جواب بدم.  در ضمن من هیچ وقت تو عمرم تو هیچ زمینه ای تقلب نکردم و همیشه از بقیه عقب تر موندم درحقیقت اونا احساس زرنگیشون میشه