2733
2734
عنوان

ای دنیا دلگیرم ازم

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 41 پست
نزار دیگران به هم بریزنت شایدم لحن اونم شوخی بوده. حساسیت نشون نده

قبلا خیلی مودب بود منم فقط بعضی وقتا به شوخی جواب کامنت هاشو میدادم اما امشب خیلی بهم توهین کرد خواستم جوابشو بدم ولی بخاطر احترامی که براش قائل بودم جواب ندادم ،،،ولی واقعا جگرم داره میسوزه

اگه یه روزی برگشتم نی نی سایت یا با کاربری دیگه ای اومدم  بدون هیچیم تو دنیا درست نیست ،،،یا حق خداحافظ                 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم من که واقعا خیلی دوسش داشتم و واقعا حالم باهاش خوب میشد

اها دوسش داشتی بس درکت میکنم 

چون منم کراشم بهم یه جمله ی خیلی بد گفت که قلبمم و تیکه تیکه کرد با اینکه چند سال گذشته هنوز یادم نرفته

جوری که با خودم میگم چطور میشه یه ادم اینقدر بد جنس 

باشه چطور دلش اومد بهم همچین حرفی بزنه هنوزم باورم نمیشه یه ادم بتونه اینجوری باشه که به کسی همچین چیزی بگه🥲🥲🥲

چرا بکشی؟ مگه اون ادم خیلی برات مهم بود که بهت توهین کرد اینقدر حالت بد شد؟ 

اره واقعا برام مهم بود چون باعث شد ناراحتی کم بشه و این چند روزه با وجود اون قرص نمیخوردم

اگه یه روزی برگشتم نی نی سایت یا با کاربری دیگه ای اومدم  بدون هیچیم تو دنیا درست نیست ،،،یا حق خداحافظ                 
2731
اها دوسش داشتی بس درکت میکنم  چون منم کراشم بهم یه جمله ی خیلی بد گفت که قلبمم و تیکه تیکه کرد ...

چیزی بین من و اون نبود ،،،،من فقط باهاش شوخی میکردم

من تا حالا کسی اینجور بهم توهین نکرده ،،،،دوست دارم الان خودمو بکشم

مگه چی گفته؟

بخدا هیچی ارزش نداره بخاطرش خودکشی کنیم و اون دنیا تو عذاب بمونیم.

من خودم کلی مشکل دارم.

سرکوه بلند فریاد کردم،علی شیرخدا را یادکردم،علی شیرخدا_یاشاه مردان،دل ناشاد مارا شادگردان.علی شیرخدا دردم دواکن.مناجات مرا پیش خداکن.قرآن همه اش یک یاعلی است.إرحَمْ عَبْدِکَ ضَعیفْ.الهی یا حمیدُ بحق محمد،یا عالیُ بحق علی،یافاطرُ بحق فاطمه یا محسنُ بحق الحسن یا قدیم الاحسان بحق الحسین اللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب(س)وفرجنابه_حاجتم رو برآورده بخیر کن و مشکلمو هم حل بخیرکن پیغمبر اکرم فرمود: خداوند فرشته‏ ای را موکّل، بر کسی کرده است که بگوید: «یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینٍ»، وقتی که شخصی3مرتبه این نام را ببرد،فرشته به او می‏گوید:أرحمُ الراحمین به تو رو آورد، پس از او بخواه هرکسی به نیت من 7 مرتبه یا ارحم الراحمین خوند اطلاع بده منم براش بخونم.خدا یه راه های من حیث لایحتسب هم داره که به گمان من نمیاد اما خودش بلده ﺷﺄﻥ ﺍﻭ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭼﻮﻥ ﭘﺪﻳﺪ ﺁﻣﺪﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﺭﺍ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﻛﻨﺪ ، ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻰ  ﮔﻮﻳﺪ : ﺑﺎﺵ ، ﭘﺲ ﺑﻲ ﺩﺭﻧﮓ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻣﻰ  ﺷﻮﺩ.سوره یس(٨٢)
فقط این و بهت بگم اگه عاشقش و اینا نیستی مطمئن باش زود یادت میره 

ولی بخدا قسم وقتی ادم دلش میشکنه هیچوقت یادش نمیره ،،،دل شکستن ربطی به عشق و عاشقی نداره

مگه چی گفته؟ بخدا هیچی ارزش نداره بخاطرش خودکشی کنیم و اون دنیا تو عذاب بمونیم. من خودم کلی مشکل د ...

حرف های زشتی بهم زد که روم نمیشه بگم ،،،،خودکشی بخاطر ناامیدیم از این دنیاست نه بخاطر حرف های اون

حرف های زشتی بهم زد که روم نمیشه بگم ،،،،خودکشی بخاطر ناامیدیم از این دنیاست نه بخاطر حرف های اون

میفهمم.ولی آدم با ایمان و امید زنده اس.امیدتو از دست نده.امضامو بخون.

سرکوه بلند فریاد کردم،علی شیرخدا را یادکردم،علی شیرخدا_یاشاه مردان،دل ناشاد مارا شادگردان.علی شیرخدا دردم دواکن.مناجات مرا پیش خداکن.قرآن همه اش یک یاعلی است.إرحَمْ عَبْدِکَ ضَعیفْ.الهی یا حمیدُ بحق محمد،یا عالیُ بحق علی،یافاطرُ بحق فاطمه یا محسنُ بحق الحسن یا قدیم الاحسان بحق الحسین اللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب(س)وفرجنابه_حاجتم رو برآورده بخیر کن و مشکلمو هم حل بخیرکن پیغمبر اکرم فرمود: خداوند فرشته‏ ای را موکّل، بر کسی کرده است که بگوید: «یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینٍ»، وقتی که شخصی3مرتبه این نام را ببرد،فرشته به او می‏گوید:أرحمُ الراحمین به تو رو آورد، پس از او بخواه هرکسی به نیت من 7 مرتبه یا ارحم الراحمین خوند اطلاع بده منم براش بخونم.خدا یه راه های من حیث لایحتسب هم داره که به گمان من نمیاد اما خودش بلده ﺷﺄﻥ ﺍﻭ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭼﻮﻥ ﭘﺪﻳﺪ ﺁﻣﺪﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﺭﺍ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﻛﻨﺪ ، ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻰ  ﮔﻮﻳﺪ : ﺑﺎﺵ ، ﭘﺲ ﺑﻲ ﺩﺭﻧﮓ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻣﻰ  ﺷﻮﺩ.سوره یس(٨٢)

ﺷﺄﻥ ﺍﻭ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭼﻮﻥ ﭘﺪﻳﺪ ﺁﻣﺪﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﺭﺍ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﻛﻨﺪ ، ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻰ  ﮔﻮﻳﺪ : ﺑﺎﺵ ، ﭘﺲ ﺑﻲ ﺩﺭﻧﮓ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻣﻰ  ﺷﻮﺩ.سوره یس(٨٢)

وقتی رو اون الارم علامت عدد میومد بازش میکردم میدیدم خودشه چقدر خوشحال میشدم

ﺷﺄﻥ ﺍﻭ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭼﻮﻥ ﭘﺪﻳﺪ ﺁﻣﺪﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﺭﺍ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﻛﻨﺪ ، ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻰ  ﮔﻮﻳﺪ : ﺑﺎﺵ ، ﭘﺲ ﺑﻲ ﺩﺭﻧﮓ ﻣﻮﺟﻮﺩ ...

میبینی تنها دلخوشیم تو این دنیا شده بود علامت عدد روی آلارم

2706