2733
2739

من بعد ماهم‌مبارک میخوان برم‌ مشهد واقعا از نظرسنجیها به نتیجه ای نرسیدم میشه کمکم کنید

ای خدا بازم خودت هوای ما رو داشته باششششششش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیرم من.هتل کاوه وجنت رفتم واقعا عالیییییییییییییه 

💖فرشته ها همیشه وجود دارن اما بعضی وقتا چون بال ندارن بهشون میگن💖 دختر 💖پریماه خانم فرشته زمینی دوستت دارم 💖
2728
سلام.خوبی میشه بگی چطور تاپیک.زدی

برو قسمت تبادل نظر، موضوعت رو انتخاب كن، مثلا پزشكي بعد ، برو اونجا موضوع جديد رو بزن بعد ثبت ارسال 

⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 
2740

هتل تهران رفتم ,تمیز بود ولی یه چیزایی تو هتلا هرچقدرم تمیز باشه نمی پسندم خدمه ای که نظافت میکنهلیوان ها رو تو سرویس بهداشتی میشست میذاشت برامون,وجالب اینه که با کفش هاش همه جای اتاق میرفت حتی تو سرویس بهداشتی اه حالم بد میشه ,من همیشه با خودم ملحفه و حوله میبرم...

......

من سه سال پیش رفتم درویشی در حد تعریفایی که شنیده بودم نبود ولی در مجموع اوکی بود 

درویشی اصلا راضی خیلی کم داره 

اونقدرا هم که میگن مجلل نیست میگن قصر طلایی که کنارشه بهتره

هتل تهران رفتم ,تمیز بود ولی یه چیزایی تو هتلا هرچقدرم تمیز باشه نمی پسندم خدمه ای که نظافت میکنهلیو ...

واقعا اینو قبول دارم‌

درویشی اصلا راضی خیلی کم داره  اونقدرا هم که میگن مجلل نیست میگن قصر طلایی که کنارشه بهتره

اون موقعی که من رفتم تقریبا همه مهموناش عرب بودن  سر صبحانه  خیلی شلوغ بود 

♥️👨‍👩‍👦‍👦🙏
2706