2733
2739

ناسلامتی دیشب شیفت بوده 

خسته ست مثلا رفته با دوستش که اومده اینجا شهری که زندگی میکنیم بیرونه 

زنگ زدم گفت ۱ و نیم اینا میام 😑😐

چرا مردا اینجورین 

اینجوری نبود نمیدونم چجوری شد که بعد سقط بچه هامون انقدر تغییر کرد 

مردی که ۱۰ سال دوست بودیم و یک روزم از عشقش کم نشد💔🙁

بعد امشب چهل روز از سقطم میگذره 

واقعا برنامه ریخته بودیم شب قشنگی داشته باشیم 

کلی غذا و دسر اماده کردم شمع روشن کردم اما نیومد😑💔

💗F in L with A
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چنجه بشه بهتره😂

حالا اگه اومد تلخی نکن

بشین بکو خیلی منتظرش بودی ووووو

اینارو با لحن ناراحت و دلخور بگو ولی دعوا راه ننداز

باید بفهمه ک تو چقدر ناراحتی

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
2740
بگو گوجه سبز برات بخره بیاره😂

فرو کنم سوراخ دماغش؟

گوجه سبز میخوام چیکار تو این هیروویری😂😂😂

به دستگاه چرخ گوشت بسیار بزرگ نیازمندیم 

یا یه دیگ بزرگ که یه مرد با قد ۱۹۲ توش جا بشه

💗F in L with A

من جای تو باشم ن شر میکنم ن دعوا چون مردا از تنها چیزی که میترسن سکوته ی مسیج میدادم خیلی برای امشب زحمت کشیده بودم متاسفانه حیفش کردی من خوابیدم بعدشم ی لباس خوشگل بپوش بخواب اومد محل نده سکووووووت

خوب دوستش اینجا نیست همیشه، نمیتونه بگه که امشب باهات نمیام و شب چهلمه و راه‌هارو باز کردن و میخوام برم...

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
خب حالا یه شب با دوستاش رفت بیرون بنظرم غشی بازی در نیار

من که مشکلی ندارم با اون قضیه 

فقط گفتم امشب چی دوست دارم اماده کنی دیشب خسته بودی 

ظهر که اومد دنبالم خونه مامانم یه جوری خسته بود من رانندگی کردم یک ساعت نیم راهو اون خوابیده 

اما چون دوستش اومده بایددددد بره باید 😐

حالا همون دوستش اگه بعد ۱۵ بار زنگ زدن سر چیدن خونمون میومد و بهانه نمیاورد صاید منم به خودم فصار نمی اوردم و الان بچه هام زنده بودن💔

💗F in L with A
2706