2733
2734
عنوان

ایا میشه تا اهر مستاجر بود

67 بازدید | 12 پست

راستش هربار که میرم قیمتا رو نگاه میکنم نا امید میشم شوهرمم انگار هیچ تصمیمی نداره برایه خرید خونه  ولی حرف از بچه دار شدن میزنم چه با امید حرف میزنه منکه عمرا دیگه بچه دار شم وقتی واسه خودم نمیتونم یه سقف تهیه کنم 

به نظرتون هستن ادمهایی که تا اخر مستاجرند

خالم با چهار تا بچه و شوهرش اره هنوز مستاجرن ولی دلشون واقعا خوشه 

دو سه نفر خونشون کار میکنه هر چی در میارن یکمش پس انداز روزای مبادا مابقیشو میخورن میگن تو لحظه زندگی کنین عقبم نیستن ی دخترش با یه خانواده پولدار ازدواج کرد خوشبخت شد ی دخترشم پزشکی قبول شد سختی کم نداشتن ازین خونه به اون خونه زیاد رفتن ولی واقعا من هم به اونا حسادت میکنم هم دلم میخواست جزوی ازونا بودم .

خنده از خونشون بیرون نمیره 

نیکی‌ کن‌ و خوش‌ باش‌ به‌ آرامش‌ وجدان ، بگذار‌ بگویند فلانی‌ بدِ‌ دنیاست🤌🏻 !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم دعاکن مشکلت همیشه ب بی خونه ایی باشه

فکرمیکردم ازدواج کنم خوشبخت میشم

فکرمیکردم کار خوب و درامد خوب داشته باشیم خوشیختیم

خونه داشته باشیم خوشبختیم

بالاخره ی سقفی پدرشوهرم اینا بهمون دادن

کار داریم

در حد خودمون هستیم

ولی خوشبخت نیستم

شوهرم خوابه من تو اتاق نشستم با حال داغون

خانواده شوهرم با من مشکل دارن چون از اول مخالف من بودن

هرروز بخاطرشون ی اعصاب خوردی

کاش برگردم ب اجاره نشینیم😔💔

عزیزم دعاکن مشکلت همیشه ب بی خونه ایی باشه فکرمیکردم ازدواج کنم خوشبخت میشم فکرمیکردم کار خوب و در ...

من هم اجاره نشینم هم اونقدر خانواده شوهرم اذیتم کردن که باهاشون قطع رابطه ام اینا چه ربطی بهم داره مشکلات هم بین همع زن و شوهرها پیش میاد چند سالته?

من هم اجاره نشینم هم اونقدر خانواده شوهرم اذیتم کردن که باهاشون قطع رابطه ام اینا چه ربطی بهم داره م ...

۲۳سالمه

ولی خیلی خسته شدم خیلی

توی برزخم نمیفهمم طلاق بگیرم نگیرم

همسرم ۱ساعت خوبه ۵ساعت بد و غیرقابل تحمل

بی حس شدم نسبت ب همچییییی

قدرمو نمیدونه خیلی اذیتم خیلی

2738
چرا باهات بده مثلا چه اخلاق بدی داره

پشتم نیست

خانوادش بدرفتاری میکنن انگار ن انگار منم از رفتاراشون عصبی و پرخاشگر شدم بجای اینکه آرومم کنه بدتر کاری میکنه بحث بدتربشه قهر و دعوا بشه بین خودمون

دست بزن پیداکرده تازگیا دعوا بالا میگیره میگیره میزنه مثلا ساکت شم

بی حس شدم بهش

باورت میشه هیچ حسی دیگ بهش ندارم😭

اون الان راحت خوابیده من دارم اشک میریزم

همش میگه مجرد بودم چقدر خوش بودم چقدر راحت تر بودم

پشتم نیست خانوادش بدرفتاری میکنن انگار ن انگار منم از رفتاراشون عصبی و پرخاشگر شدم بجای اینکه آرومم ...

ببین معلومه خیلی بی سیاستی البته حق هم داری خیلی جوونی ببین به سن من برسی من چهل سالمه به حرفها و کارهایه خودت میخندی چرا فکر میکنی شوهرت باید پشتت رو بگیره مگه خودت بلد نیستی از خودت دفاع کنی ادم زنده وکیل و وصی نمیخواد شوهرتم با اونا رابطه عمیق تر و ریشه دار تری داره تا با تو همه چی داری بلد نیستی زندگی کنی 

ببین معلومه خیلی بی سیاستی البته حق هم داری خیلی جوونی ببین به سن من برسی من چهل سالمه به حرفها و کا ...

جواب اونارم دادم

دشمن تر شدن باهام

گاهی وقتا همچی هست ولی نمیشه زندگی کرد

از بس کار میکنه شب و روزمون یکی شده اینقدر خسته است نمیشه باهاش حرف زد

اینجوری نگو جای من باشی میفهمی چی میگم عزیزم

جواب اونارم دادم دشمن تر شدن باهام گاهی وقتا همچی هست ولی نمیشه زندگی کرد از بس کار میکنه شب و رو ...

خب کار میکنه واسه زندگیتون دیگه 

همه الان زندگیشون همینه گرونی بیداد میکنه