2733
2739
عنوان

من و یه علامت سوال🚶🏻‍♀️

107 بازدید | 8 پست

به کسی نمیتونم بگم 

هیچ کس

چون کسی نیس

و اگه کسی هم باشه

یه برداشت دیگه میکنه...

از طرفی هم اونقدددد موضوع ریزه که 

که میترسم اینجا بگم شناسایی شم🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

میتونم عین یه ربات از کنارش رد شم موضوعو نادیده بگیرم

ولی نیاز هام نمیزاره:))😔

🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

به تاپیک های قبلاً من ،اصلاً اصلاً نگاه نکن.🙂 دیگه تا هشتم تیر ، اینجا نمیام.🙂

خب؟

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب الان حدس بزنیم؟

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2731

سعی کن بگی 

اسم ادمایی که توی فکرت هستنو عوض کن و یکم تغییرات هم ایجاد کن ولی نه جوری که اصل مطلب ادا نشه

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
2740
یعنی ممکنه شناسایی شیم؟😳😳😳😳😳 وای با این تایپیک هایی که من زدم حتما ابروم میره🥲🥲😲😲😲😲

همچنین..🚶🏻‍♀️

اخه بعضیا دیدم میان اینجا میگن اینو شناسایی کردم اونو شناسایی کردم

به تاپیک های قبلاً من ،اصلاً اصلاً نگاه نکن.🙂 دیگه تا هشتم تیر ، اینجا نمیام.🙂