2733
2739

نیم ساعت دیگه

واسه کسی که دکترا گفتن هیچوقت نمیتونی طبیعی باردار بشی یه آی وی اف نا موفقم داره دیگه هم پول آی وی اف نداره بچه هم خیلی دوست داره چه دعایی میکنی؟ (معجزه میخوام فقط ازت خدا😪😪)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم نصف شبی زد ب سرم ۷ روز عقب انداختم حامله ام یا نه حس خودم میگه ن

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
2742

منم. توروخدا یکی بهم بگه یخچالی که دوماه پیش از دوست همسرم خریدیم و نقد همونموقع پولشو ریختیم، بالاخره میدن بهمون. یا پول و خوردن یه لیوان آبم روش؟؟؟؟ همش امروز فردا میکنه یارو

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
2740
ولی منم ۱۰ روزه عقب انداختم😬

من هر ماه همینم شما اولین بار عقب انداختی؟

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
خیلی کردم 😔😔😔 درست نمیشه 

از مشکلت بگو مالی ؟

اصلا چیزی راجب اینده نمیدونن،من ی ماهه خودمو کشتم انقدر پرسیدمو گفتن آزمونتو قبول نمیشی ولی خداروشکر ...

خداروشکر عزیزم که قبول شدی 

اما ما حالم واقعا خرابه 

حس میکنم کسی صدامو نمیشنوه

با همسرم تقریبا 40 روزه قهرم تو عقد هم هستم  حالمم خیلی خرابه  تو  و خدا اگه واقعا ...

بستگی داره مقصر قهر کیه ؟!

۴۰ روز خیلی زیاده و عشق بین تون کم رنگ میشه

اصلا تو این ۴۰ روز سراغتو نگرفت؟

2706