2737
2734

تروخدا بگین من دارم میمیرم از دلتنگی و دوری و تنهایی و این حس که دیگه مثل اون پیدا نمیکنم 

همونی که خیلی نایسه هستم😌

نهایت۱سال خیلی مشکل شخصیتی داشته باشی۲سال

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حقیقت اینه که دیگه مثل اون پیدا نمیکنی چون هر آدمی منحصر به فرد هست ولی بهترشو پیدا می‌کنی  ...

اره درسته ... از هر ادمی یا دونه ست

2740
اع منم کات کردم با اینکه خودم خواستم کات کنیم  ولی الان دلم تنگ شده

ای بابا 

من نه بهم دروغ گفت و مثل یه اشغال وقتی فهمید ناراحتم و دروغاشو فهمیدم انداختم دور ولی پسر خوبی بود دوسش داشتم ولی اون حسی نداشت یا اگه داشت نمیگفت

سر چی کات کردین نمیشه برگردی ؟

عزیزم داشتانش خیلی طولانیا ولی به اون صورت توی رابطه نبودیم داشتیم اشنا میشدیم ولی الان دیگه ازش خبری ندارم

اصلا درست نیست که بهش برگردم ولی پسرای دیگه رو میبینم که چقدر بدن دلم براش تنگ میشه

حالم زیاد خوب نیست 

ای بابا  من نه بهم دروغ گفت و مثل یه اشغال وقتی فهمید ناراحتم و دروغاشو فهمیدم انداختم دور ولی ...

ولی این خوب بود یه سر یه موضوع احمقانه کات کردم خیلی تلاش کرد درستش کنه نخواستم الانم کرمم گرفته پیام بدم بهش

باور نمیکنی من یکیو 4سال دیوونه وار دوسش داشتم ،می‌پرستیدمش 

تا اینکه جدا شدیم روز و شبم سیاه بود همش کارم گریه بود فکر میکردم هیشکی ازش بهتر پیدا نمیشه!

فکر میکردم بهترینه! بازم برگردم به عقب میگم آره هیشکی مثلش پیدا نمیشه 

ولی الان دیگه نه 

الان میبینم که چقدر اشتباه میکردم اون اصلا آدم بزرگی نبوده کسی نبوده من بزرگش کردم چون عاشق بودم!

بستگی داره من ۲ ماهه کات کردم  این حسو ندارم الان برامم مهم نیست چون میدونم من بزرگش کرده بودم تو ذهنم 

جنگ با خودت از اونجا شروع میشه که میبینی مفت دادی به یه بی ظرفیت شان!
2706