2733
2734
عنوان

اگه نامزدتون براتون تارا بخره

334 بازدید | 32 پست

هنوز عقد نیستیم ولی ناراحت نمیشید🥹 طبق شرایطم بگید

از لحاظ مالی اصلا مشکل نداره و هر ماشینی رو میتونه بخره هرررچی من گفتم ام وی ام چینی گفت خوب نیستن به نظرم ایرانی بهتره منم گفتم تارا🥹

اصلا خوشم ازش نمیاد 

🫤پرایدم می‌گرفت راضی بودم والا کو حالا از نامزدهایی که ماشین بگیرن🥲

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه چرا ناراحت بشم ؟!

خوشحالم میشم برام بخره هر چی بخره حتی یه جوراب هم خوشحال میشم 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
2740

هعی هعی

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
اخه این‌مشکل مالی اصلاااا نداره بخواد بهترشو میتونه به راحتی بگیره

خو هرچی باشه هنوز نامزدید هرچی هم بگیره از سر دختر زیادیه🫤😂تا بعد رفتید سرخونه زندگی بگو عوضش کنه برات بهترشو بگیره وقتی میگی مشکل مالی نداره

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
2706