2733
2739

بچه ها اگه شماهم عین منه چندماه پیش! احساس یه فرد بی مصرف میکنید و دوست دارید زندگی بهتر و لایف استایل سالمی داشته باشین(ورزش٫کتاب٫رژیم غذایی و..) بهتون پیشنهاد میکنم برید توی این چنل(توی تلگرام) و چالشی که قراره برگزار کنه رو شرکت کنید هیچ هزینه ای نداره و کاملا رایگانه

کللللی مطلب مفید هم توی این چنل هست که مطمئنم خوشتون میاد و دعام میکنین❤️

این چنل٫ چنل استادم هستش که درواقع مدرس عملگرایی هستن 

دخترای هدفمند باور کنید این نه تبلیغه و نه برای من سودی داره؛ فقط چون خودم خیلی با این استاد پیشرفت کردم و زندگیم رو نظم اومد دوست داشتم بهتون کمک کنم 

من هیچجوره نمیتونم وارد تلگرام شم. فیل تر ش کن میزنم ولی تو اون مرحله که شماررو وارد میکنی هی میچرخه هی میچرخه میمونه

بهترین چیز رسیدن به نگاهیست که از حادثه عشق تر است...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فقط تلگرامه؟ سایت .اینستا ایتا واتساپ اینا نداره ؟ چون من تلگرامو پاک کردم دیگه

پیج اینستاگرام هم دارن اونم فوق العادست ولی خب چالش فقط توی تلگرامه 

برید توی پیجشون ببینید راجع چالش توی استوری های اینستاهم چیزی گفتن؟ 

ادرس پیج: shcafca

من هیچجوره نمیتونم وارد تلگرام شم. فیل تر ش کن میزنم ولی تو اون مرحله که شماررو وارد میکنی هی میچرخه ...

نمیدونم چی بگم عزیزم🥲 میخوای برو تو پیج ایسنتاش شاید راجع چالش چیزی گفته باشه اونجا

2740
نمی شد گذاشت عزیزم ببخشید

خواهش میکنم 

ممنونم🌸

از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿..