2733
2739
عنوان

🤾‍♀️رکورد سلامتی🤾‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 14472 بازدید | 2576 پست
سلام امروز با موفقیت سپری شد ولی ورزش نداشتم ص.دوکف نان لواش و نصف نیمرو چای ن.۷ ق پلو  ۴ق ق ...

سلام عزیزدلم باریکلا بهت👍

نوش جونت😘

ان شالله کم کم ورزشم اضافه میکنی

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

سلام دوستای گلم👋❤

من مهمون اومد برام و درگیر شدم و حقیقتش نشد اندازه گیری کنم چیزایی که خوردم ولی سعی کردم سالم بخورم و بیش از اندازه نخورم.

@خزان_نارنجی    

@sky9301    

@dokhtare_tabiat    تو کوجااایی؟

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا روی بچه خیلی تاثیر گذاشت اینسری و خودمم بابت خیلی ناراحت شدم نه هیچی الان در حد اینیم که نمیخ ...

و لابد اینم میدونی که همه اینا برای ماها نمک زندگیه و برای بچه ها یه خاطره بد میشه. پس کشش نده حتی اگه تقصیر تو نباشه

گناه داره طفلکی 😥😥

راستی چند سالت بود مارال؟

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱                               ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
من ۱۶۲,ولی هدفم فعلا ۶۳یا۶۴هست من دوسایزه ام خیلی کم کنم از بالا تنه هیچی به معنای واقعی هیچی نمیمو ...

خوش بحالت از این بابت. من الان خوبم شکمم خیلی کوچولوئه و پهلو هم تقریبا ندارم فقط لامصب بازوهام تو ذوق میزنه

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱                               ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
2731
مرسی عزیزم کاش زودتر پرسیده بودم ، تا حدودی مدنظرمه یه کاریش میکنم حالا😅اینا که گفتی خیلی خوب بود ی ...

حالا تا صبح میدونی قدر وقت داری!

میدونم که فوق العاده میشه ایده ات

😐😂یه تایپک پر بازدید زدم برای فان گفتم بابابزرگمون میمون بوده دیگه منو تعلیق کردن واسه خرافات گفتن ...

آب در کوزه و ما گرد جهان میگردیم

تو تاپیکمون حس ششم داشتیم و خبر نداشتیم

😂😂😂😂😂

@خزان_نارنجی    

@پروازبلند    

سلام خواهرا خوبین من دیروز یه کوچولو در حد ۱۰۰کالری زیاده روی کردم دیگه اعصابم خراب شد گزارش ندادم🥲🥺

ولی گفتم فاصله نیافته الان میخام گزارش بدم

صبحانه پنیر خامه ای و گردو و لواش۳۲۳کالری

م و صبح چای و خرما  ۵۶کالری

ناهار برنج و خوراک لوبیا چیتی ۶۹۸کالری

م و عصر چای و قند و هندوانه ۵۸کالری

شام گوجه و سینه مرغ سرخ شده و لواش ۲۶۶کالری

م و شب چای و قند ۲۳ کالری

کالری مجاز ۱۶۴۰

کالری مصرفی ۱۴۲۵

فعالیتم فقط چندتا پتو شستم

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد  هرچقدر میشکنیم باز نمک ها دارد🤲❤️عضو گروه قرمز❤️ت شروع۱۴۰۲/۱۱/۵ وزن شروع۱۰۰😣هدف اول۹۵🔓هدف دوم۹۲🔓هدف سوم۸۸🔒هدف چهارم ۸۵🔒هدف پنجم ۸۲🔒هدف اخر ۷۸🔒باذن الله درتاریخ12/14به هدف اولم رسیدم 😍تاریخ ۰۱/۱۲به هدف دومم رسیدم😍وزن فعلی۹۲کیلو
2740
آب در کوزه و ما گرد جهان میگردیم تو تاپیکمون حس ششم داشتیم و خبر نداشتیم 😂😂😂😂😂

الآنم اظهار بی خبری کن😂🤭

سلام بچه ها متاسفانه کاربری قبلیم(گرگ_برفی ) تعلیق شد با کاربری جدید هستم پیام هاتون و توی تایپک های متخلف صدام می‌زدید و یا تایپک می‌زدید توی اعلان میومد نمی‌تونستم جواب بدم تعلیق بودم و امیدوارم بنا بر بی ادبی نزارید❤️❤️❤️ دوستان عزیز درسته من حس ششم هستم ۸۰ تا۹۰ درصد هم درست میگم ولی این حس هست و دلیل نمیشه شما با حرف من یا کس دیگه زندگیتون رو خراب کنید به عقل خودتون نظر کنیدببینید میخواید چیکار کنید حس ششم مثل مشورت کردن با کسی میمونه نه اینکه حتما حرفش رو قبول کنید💚ممنونم به خاطر دعا های خیری که برام میکنید پیام های قشنگتون که پر از حس آرامش هست حالم رو خوب میکنه😍😍😍❤️❤️ ایشالا که خوشبخت باشید همیشهههه😍🥰 و اینکه من دیگه جواب کسی رو نمیدم قسم و قرآن هم ندید ممنونم💔💔❤️عضو گروه قرمز❤️وزن اولیه:۹۵.۵۵(۱۷ اردیبهشت)🫥 هدف بعدی۹۰🔒هدف بعدی۸۰🔒هدف بعدی ۷۰🔒هدف بعدی۶۰🔒هدف نهایی۵۸🔒❤️‍🔥

@خزان_نارنجی    

سلام سمیرا جان

شیر ۱۸۰

مرغ ۱۵۰

ماست یونانی ۲۰۰

فیبر ۷۰

جمع کل ۶۰۰

ورزش نیم ساعت تردمیل، بیست دقیقه وزنه

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی رکورد سلامتی
و لابد اینم میدونی که همه اینا برای ماها نمک زندگیه و برای بچه ها یه خاطره بد میشه. پس کشش نده حتی ا ...

من از این نمک زندگیا زیاد داشتم تو زندگیم دیگه دلمو زده🥴😅سعیمو میکنم عزیزم باید با همسرم صحبت کنم چون قبلا پسرم متوجه قهرمون نبود اینسری کاملا متوجه هست و ناراحته و استرس داره ، اونم مقصر باباشه که با من مشکل داره با بچه هم اخلاقش تند میشه

حالا تا صبح میدونی قدر وقت داری! میدونم که فوق العاده میشه ایده ات

مرسی عزیزم

آره خوب شد خوشش اومد

ایده سالاد الویه خیلی خوب بود ،با نان تست ، نداشتم نان تست ،انشالله سال بعد

باید ظرف مخصوص اینجور روزی رو هم تهیه کنم دو ظرف شد

حالا تا صبح میدونی قدر وقت داری! میدونم که فوق العاده میشه ایده ات

۵۰۰ گرم کاهش داشتم ساناز جان ۷۰/۵۰۰ بودم الان ۷۰

@پروازبلند   سلام لیلی جان بهتری انشالله؟ دعا رو برات فرستادم جایی سوال داشتی بپرس😘وزن کردم،خداکنه هفته ی بعد ۶۹ رو ببینم دیگه

@sky9301     سلام عزیزم اینم گزارش من ورزش ۱ساعت رقص  ، آپ  دمنوش ۴ ...

سلام عزیزم. نوش جونت باشه

ورزش و آب 👌👌

2706