2737
2734
عنوان

🤾‍♀️رکورد سلامتی🤾‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 13916 بازدید | 2490 پست
پس خداروشکر زود به داد خودمون رسیدیم،شما چندسالته عزیزم؟ اسمتون رو هم فراموش کردم😅

سرگروهم سرگروهای قدیم 😂😂😂😂😂😂😂😂

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱                               ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
سانازم گلم. ۳۳

سلامت و برقرار باشی ساناز عزیزم😘😘😘

مانکن‌های زیبا 🌸🌸🌸 قد(۱۷۰)وزن اولیه(۱۰۱)وزن هدف(۷۵)😎عضو گروه نارنجی 🧡وزن ۱۴۰۲/۴/۳۱....(۹۲) صعود به گروه ببنفش💜 وزن۱۴۰۲/۵/۳۱....(۸۷)😊 صعود به گروه آبی 💙 وزن۱۴۰۲/۶/۳۱.....(۸۳)😊وزن۱۴۰۲٫۷٫۳۰.....(۸۱٫۵)😊صعود به گروه سبز💚 وزن۱۴۰۲٫۸٫۳۰.....(۷۷٫۹)😊وزن۱۴۰۲٫۹٫۳۰......(۷۵)😊و الان تثبیتی 😊 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلامت و برقرار باشی ساناز عزیزم😘😘😘

فدات همچنین گلم 🥰🥰🥰

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱                               ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
سرگروهم سرگروهای قدیم 😂😂😂😂😂😂😂😂

واقعاً 😂😂😂

مانکن‌های زیبا 🌸🌸🌸 قد(۱۷۰)وزن اولیه(۱۰۱)وزن هدف(۷۵)😎عضو گروه نارنجی 🧡وزن ۱۴۰۲/۴/۳۱....(۹۲) صعود به گروه ببنفش💜 وزن۱۴۰۲/۵/۳۱....(۸۷)😊 صعود به گروه آبی 💙 وزن۱۴۰۲/۶/۳۱.....(۸۳)😊وزن۱۴۰۲٫۷٫۳۰.....(۸۱٫۵)😊صعود به گروه سبز💚 وزن۱۴۰۲٫۸٫۳۰.....(۷۷٫۹)😊وزن۱۴۰۲٫۹٫۳۰......(۷۵)😊و الان تثبیتی 😊 
2731
فدات همچنین گلم 🥰🥰🥰

زنده باشی نازنینم 💞🌼💞🌼💞

آخه من آانگ باید به دلم بشینه که پاشم برقصم. از این آهنگایی که توی عروسیا دی جی ها میذارن اونا خوب م ...

نه من به همین آهنگهای ساده هم راضیم😂برا عروسی که خیلی خوبه تا پاتو میذاری مراسم رقصت میریزه😅نه اینا در حد انجام تکلیف که ورزشی کرده باشم🤭🤕

2740
منم باید یاد بگیرم

سلام ناشتا یک لیوان اب ولرم

صبحانه یک لیوان چای یک خرما یک گردو ۴ تکه نان و پنیر یه قوطی کبریت

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*تیکر هدفمه😊*زیرگروه قرمز♥️وزن الان:۹۵(۹اردیبهشت) 🥲هدف اول۹۰🥰هدف دوم ۸۵😍هدف سوم۸۰😋هدف چهارم ۷۵🤤دلخووووواه ۷۰ 😻💋💝
سلام عزیزم بانوی ازدیبهشت؟🤔 نمیشناسم ملکه _اردیبهشت رومیگی؟

سلام عزیزم صبحت شاد

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*تیکر هدفمه😊*زیرگروه قرمز♥️وزن الان:۹۵(۹اردیبهشت) 🥲هدف اول۹۰🥰هدف دوم ۸۵😍هدف سوم۸۰😋هدف چهارم ۷۵🤤دلخووووواه ۷۰ 😻💋💝
بله دیدم عزیزم.ممنون که گزارش میدی

سلام به پرواز بلند عزیز

گزارش سه شنبه10 اردیبهشت

کالری مجاز1100 کالری مصرفی1125

40 دقیقه والیبال    

عضو گروه مانکن های زیبا  گروه ابی وزن اولیه70    وزن هدف 60
پس بهترین زمانه انشالله بهترین بهترینها برات اتفاق بیوفته🤲🤲🤲🤩🤩

مررررسی زیبا😘😘😘

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
خواهش عزیزدلم سفره ات پربرکت همین ک خوش گذشته عالیه ک👌👌😘😘😘 فدات انگیزه❤

لطف داری مهربونم😘😍❤

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2706