2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هرکدوم یه عیبایی دارن

مهم انتخاب یه ادم درست و یک خونواده‌ی درسته

وگرنه غریبه و اشنا نداره

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......
از نظرم غریبه خیلی بهتره  چه فایده داره دوتا خانواده پدری و مادری یکی باشن

من نظرم اینکه فامیل اگه باشه حداقل شناخت بیشتری داریم

غریبه ها ک بعد عقد همه اخلاقای بدشون رو میشه

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
2740

من فامیل مادری دوست ندارم چون از بچگی باهاشوت بزرگ شدم مثل برادرم هستن

فامیل حس برادری خواهری ندارم ولی تو فامیلامون کسایی که ازدواج فامیلی کردن بعضیاشون بچه هاشون مریض به دنیا اومدن اوناییم که سالمن سیستم ایمنی ضعیفی دارن و کلا یه مشکلی دارن

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

100 درصد غزیبه بهتره خودم غریبه

فامیل مشکل ژنتیکی بچه دار شدن، بحث ها و دعواها هم بیشتر کش و شیوع پیدا میکنه کلا نکته مثبتی نمیبینم همش باید مراعات کنی تجربه دوستمه بنده خدا عاصی شده

من مجردم اما ازدواج با غریبه رو میپسندم و مخالف ازدواج فامیلی هستم.

کم ندیدم ازدواجهای فامیلی که ناخوداگاه روابط خانوادگی رو تحت تاثیر قرار داد. چه اختلاف پیش اومد چه جدایی کلا روابط فامیلی از هم پاشید. به خاطر اینجور چیزا اصلا نمیپسندم

چون خدا دوستت دارد، از تو دور میکند کسی را که دوستت ندارد...💙

غریبه خیییلی بهتره فامیل همش مجبوری حرمت نگه داری کوتاه بیای هی اقوام واسطه میشن اگرم جدابشی کل فامیل میریزن بهم اگر با اونا باشن شماناراحت میشین اگر باشما باشن اونا ناراحت میشن وخلاصه افتضاحه

2706