2733
2734
عنوان

دو ساعت دیگه قرار خواستگاریه ،از استرس بی خیال شدم 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 44 پست
مگه بچه اید همراه میبرید اخه؟؟؟؟؟

از نظر من هم بهتر بود تنها باشیم 

ولی 

من و اون پسر همو ندیدیم 

گفتن جلسه اول برای اینکه معذب نباشید ما هم باشیم 

ولیییییی 

من اینطوری معذب تر میشم 😅🤣

دست از طلب ندارم تا کام من برآیدیا تن رسد به جانان یا جان ز تن برآید😏😬💪
ما چند وقت پیش برا داداشم با دختر همکار بابام قرار شد همو ببینن و گفتیم قرار بزاریم خودشون آدرس کافه ...

اره دیگه،سفارش وقتی اونا بدن،خب خودشونم حساب میکنت،یعنی جی هرکس واسه خودش،نهایت طرف میخواد۲۰۰تومنم واسه اینا حساب کنه،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدا میشینیم چیه،خود دانید ولی بهتر بود قرار اول خودتون بااون اقا نیرفتید،همو میدیدید،دوتا ادم بالغ و ...

دیگه درخواست اونا این بود 

منم اصراری نکردم تنها بریم 

من کلا همین مدلیم به هیچ چی به اندازه باید اهمیت نمیدم 

اصلا فکر نمی‌کردم خواستگاری قراره جدی بشه و بریم سر قرار 

همه چی یکدفعه ای شده :/

2731
از نظر من هم بهتر بود تنها باشیم  ولی  من و اون پسر همو ندیدیم  گفتن جلسه اول برای ...

اره ولی برای جلسات بعدی اصلن قبول نکن..

برای همین میگم رو مستقل بودن اون پسر از نظر شخصیتی فوکوس کن....

همین طور روی رفتار خواهرش

ببین از اینا نیست تو همه چی جای داداشه حرف میزنه

( من خواهرشوهر کوچیکم بهش رو بدم اداب رابطه جنسیم بهمون میگع😑)

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
اره دیگه،سفارش وقتی اونا بدن،خب خودشونم حساب میکنت،یعنی جی هرکس واسه خودش،نهایت طرف میخواد۲۰۰تومنم و ...

من والا بودم راحت میدادم دنگ اونا رو هم 

اما الان چون اونا اول گفتن پارک 

من گفتم کافه 

می‌خوام دنگ رو بدم 

شماره کارت دوستم رو دارم میگم مثلا تا آخر شب براش بریزم

اره ولی برای جلسات بعدی اصلن قبول نکن.. برای همین میگم رو مستقل بودن اون پسر از نظر شخصیتی فوکوس کن ...

وای این خیلی بده 

واقعا مستقل بودن پسر برام مهمه 

من والا بودم راحت میدادم دنگ اونا رو هم  اما الان چون اونا اول گفتن پارک  من گفتم کافه&n ...

نکن خواهشا،واقعا زشته،پارکم میرفتید مسلما با دهن خشک نمیشستی،تازه اکیم نبودید تهش فک کن با همکارت رفتید بیرون وحساب کرده،نهایت بعدا یسری با همکارت برو بیرون وتو حساب کن

هر جا که مرد باهاتون هست اصلا دست تو جیبتون نکنید 

البته همه مردها هم اینجوری نیستن ولی شوهر من از ابتدا و الان هم همین جوریه میگه تا وقتی مرد هست نباید زن حساب کنه اینو توهین می‌دونه به خودش .

بار اول که رفتیم خرید من نامزد بودم از دو تا مانتو خوشم اومد یکیشو خودش خرید یکیشم من گفتم خودم حساب میکنم بهش برخورد 😂😂

اونجا فهمیدم که با مرد جماعت میری بیرون نباید دست تو جیب کنی 😂

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤
هر جا که مرد باهاتون هست اصلا دست تو جیبتون نکنید  البته همه مردها هم اینجوری نیستن ولی شوهر م ...

آره در کل منم می‌دونم مرد دوست نداره پیشش زن حساب کنه اما این موقعیت سختی شده برام 

آره در کل منم می‌دونم مرد دوست نداره پیشش زن حساب کنه اما این موقعیت سختی شده برام 

سخت نگیر عزیزم 

به این فکر کن که چی ها ازش بپرسی و چه جوری جواب سوال هاشو بدی تمرکز کن رو چیزهای جدی تر 

انشالا که خیر باشه برات عزیزم 🙏🌹

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤
وای این خیلی بده  واقعا مستقل بودن پسر برام مهمه

به روش نیاری ها

فقط سعی کن بین حرفاش و ..متوجه بشی

تو‌ جلسات بعدی بپرس

بنظرش چقدر رفت و امد با خانوده ها از نظرش معقوله؟؟

یاد یکی افتادم تو مطب دکتر باهم بودیم

میگفت شوهرم من قبل ازدواج با من ۱۰ سال خونه مجردی زندگی کرده 

الان که ازدواج کردم میگه تو بدون استسنا هر روز باید بری خونه مادرم....

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
اسی جان رفتی سر قرار چی شد؟

ارع عزیزم رفتم

بر خلاف تصور من ظاهر پسره کاملا خوب بود 

خیلی هم متشخصانه صحبت می‌کرد 

و من چون به این دید رفته بودم که قراره نه بگم 

اصلا آماده نبودم

و ی عالمه چرت و پرت تحویل بنده خدا دادم 

تا الان که دیگه صحبتی از سمت اونا نشده و فکر نکنمم بشه 

معلوم بود پسر راغب نیست 🤣🍃

2706