2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استرستو نشون نده و خیلی ریلکس انجام بده هول نکن من خیلی ریلکس بودم افسرع گف سریع تر گفتم اجازع بدین خب شیب دارع 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2731
چی شیب داره

جاده زمینش شیب داشت داشتم پارک دوبل میکردم میرفت دنده عقب هی باید پام رو ترمز میبود

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2740

طرز صحیح سوارشدن با ماشین با دست چپ در رو بازکن آروم سوار شو بعد با دست چپ در رو ببند صادرکارت انجام بده یعنی اول تنظیم صندلی ، تنظیم آیینه ها،ببین دنده رو خلاصه،استارت بزن،کمربند رو ببند،دنده یک،راهنمای چپ بزن چون خروج از پارک همیشه راهنمای چپ رو میزنند بعد ترمز دستی حالا حرکت اصلا استرس نداشته باش یکم افسر تند برخورد می‌کنه ببینه اعصابت رو میسنجه ولی خیلی بیخیال باش استرس نداشته باش موقع تقاطع حتما یه معکسی انجام بده سرت رو به راست چپ بچرخون بعدش حرکت کن،پارک دوبل رو یاد بگیر که برای افسر پارک دوبل خیلی مهمه ،و اینکه کلمه استثنا هم براشون خیلی مهمه یه جاهایی پارک ممنوعه که باید بگی استثنا مثلا کنار مدرسه اینا من بار اول قبول شدم امیدوارم موفق شی هر سوالی داشتی بگو بهت میگم

« پُرم از هیچ ••‌! ‌»💘 نَکشیدی تا ببینی چی کِشیدم🥲 #واس‍ع‌ه‍‌ر‌چ‍‌ی‍‌زی‌ج‍‌ل‍‌و‌ج‍‌ل‍‌و‌ذوق‌ک‍‌ردی‍‌م‌ک‍‌ن‍‌س‍‌ل‌ش‍‌د💔🌿زِندِگیمون شُدِه خَندِه هایِ مَصنوعی لا بِ لای دَردایِ واقِعی:)!❤️‍🩹میگن بعد مرگ، 7 دقیقه مغز ، تمام خاطراتو نشون میده اون وقت میتونم دوباره ببینمت:)🥀1402,6,21 
یعنی چی استثنا

مثلاً یه جاهایی پارک کردن ممنوعه استثنا ب افسر میگی خودش می‌دونه دیگه مثلا می‌دونی ممنوعه با اجازه افسر انجام میدی

« پُرم از هیچ ••‌! ‌»💘 نَکشیدی تا ببینی چی کِشیدم🥲 #واس‍ع‌ه‍‌ر‌چ‍‌ی‍‌زی‌ج‍‌ل‍‌و‌ج‍‌ل‍‌و‌ذوق‌ک‍‌ردی‍‌م‌ک‍‌ن‍‌س‍‌ل‌ش‍‌د💔🌿زِندِگیمون شُدِه خَندِه هایِ مَصنوعی لا بِ لای دَردایِ واقِعی:)!❤️‍🩹میگن بعد مرگ، 7 دقیقه مغز ، تمام خاطراتو نشون میده اون وقت میتونم دوباره ببینمت:)🥀1402,6,21 

دقت کن ماشین روشن شده بازم استارت نزنی افسر رد میکنه