2733
2734
عنوان

خبر رسیده خاستگارم ازدواج کرده

166 بازدید | 11 پست

دایی و زن داییم پیشنهاد دادن این پسره عالیههههههههههه

با تمام احترام به مذهبیا من دوست ندارم شوهرم مذهبی باشه 

ولی این مذهبییییییییییی و غریبه بود

مادر منم که جوگیر دو عالم

یه دعوایی راه انداخت دایی و زنداییت پیشنهاد دادن زشته تو فامیل و .... چه حرفایی که به من نزد مامانم

لیاقتت همون بی خداهان ..... 

الان خبر اومده اقا ازدواج کردن

خودش ۲۷ سالشه دختره ۱۶ سال

گفته دانشگاه هم نباید بری همین اول کاری 

الان من چجوری به مامانم بفهمونم اینم از فک و فامیل داغونت و جوگیر شدنت

خب پسره پادوفیل بوده 

ننه ات واقعا میخواست با فرد بیمار شوهر کنی؟

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب پسره پادوفیل بوده  ننه ات واقعا میخواست با فرد بیمار شوهر کنی؟

به این پدوفیل نمیگن😶

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..

یکچی میخام بگم باز اگه حمله نکنن اصولا اونا زیاد مذهبی سن پاین ازدواج میکنن با یکی کم سن سال انکار میخان طرف باب خودشون درست کنن. چون یک خانم ۳دختر داشت همه ۱۶ سال شوهر داد طرز فکر این بود بچه هام گنااه نیفتن😵‍💫😵‍💫 کلا از اونان خانما با چادر بیان  و سفره نرد و زن‌جدا بزارن

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل
2740
به این پدوفیل نمیگن😶

من میگم  

درس ام فشار اورده   

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
یکچی میخام بگم باز اگه حمله نکنن اصولا اونا زیاد مذهبی سن پاین ازدواج میکنن با یکی کم سن سال انکار م ...

بچه های این دوره زمونه پررو تر ازین حرفان که بخوای اونجوری که میخوای درستشون کنی

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
ولش کن بابا اون خواستگار اگه ادم بود بچه عقد نمیکرد بچه گرفته خودش تربیت کنه زن نمیخواسته

خداشکر یکی اینو قبول کرد😑یکسری خانم ها دیدم خودشون هم نوع خودشون قبول ندارن میگن دختر سن بالا با همه گشته

بچه های این دوره زمونه پررو تر ازین حرفان که بخوای اونجوری که میخوای درستشون کنی

تو محیط بسته  و مذهبی بزرگ بشت همونجور بار بیان. اون‌ خانم فامیل میگفت از بچگی بچه هام ۹ سال بودن براشون از شوهر کردن میگفتم😑از بچگی مخشون عادت میدن  من کلا هیچ جور مذهبی نیستم 😂انتظار داشن بچه ۱۵ سالش زنم بشخ