2752
2734
عنوان

من ر.یدم رو درس

207 بازدید | 16 پست

از درس متنفرممم میخوام بخونم ولی دوثانیه بعد ول میکنم نمیتونم ازش بدم میاد نزدیک امتحانات خردادم هست من ام اندازه چص حالیم نیست هیجی بلد نیستم چه خاکی تو سرم بریزم😭😭😭

من فقط میخوام برم تو غارم و صدسال از ادما دور بمونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عادیه 

هر روز یه ساعت بخون نیم ساعت نیم ساعت اضافه کن

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
کاش من الان جای تو بودم 

نگو اینو 

تو فقط یه درصد از زندگی من میدونی نمیدونی من به چه دلایل سنگینی تو سن کم دارم قرصای افسردگی و اضطراب مصرف میکنم و تحت نظر روانپزصکم 

خاک کاهو.ول کن بابا درس چیه.من خودم دانشگاهم هیچی نخوندم🤣

نمیخونم ولی میترسم بیوفتم بخدا به ۱۰ راضیم فقط نیوفتم

نصف دوم کتابو بخون تموم شه بره بابا.همون ده میشی

مرسی به همچین دلگرمی نیاز داشتم والا همه گیر دادن بخوون بخووون نمیدونم نهاییه انتخاب رشته داری فلانه علانه انگار اونایی که خوندن چیشدن

معلم خصوصی بگیر

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍