2733
2734
عنوان

ترمیم معدل لطفااا بیاین

228 بازدید | 39 پست

سلام دوستان چطور ثبتنام کنم از مای سنجش و مای مدیو و درگاه دولت میزنم نمیشه شما چطور ثبتنام کردین

مهمترین قانون دنیا : هر آنچه برای خودمان نمیپسندیم برای دیگران هم نپسندیم 💫✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

الان یه بخشی اومده تو سایت سنجش تایید سوابق تحصیلی که نمرات قبلیتو تایید کنی و پول بدی برات تراز بسازن ولی من میترسم الان اگه اینا رو تایید کنم همینا رو بردارن تاثیر بدن تو کنکور

الان یه بخشی اومده تو سایت سنجش تایید سوابق تحصیلی که نمرات قبلیتو تایید کنی و پول بدی برات تراز بسا ...

میشه اسکرین بفرستی کدوم قسمت سایته لطفاا

هنوز ترمیم شروع نشده

الان باید از سایت سنجش برید و تاییدیه اطلاعات بگیرید

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
هنوز ترمیم شروع نشده الان باید از سایت سنجش برید و تاییدیه اطلاعات بگیرید

کدوم قسمت عزیزم کدوم قسمت سایت 

میشه اسکرین بفرستی کدوم قسمت سایته لطفاا

ببین همون قسمت که میری برای ثبت نام کنکور 

پایین سمتی که نوشته مهلت ثبت نام تموم شده سوابق ثبت نام رو برات میاره 

جلوی سوابق ثبت نام نوشته مشاهده و تایید سوابق تحصیلی

اگه تایید کردی لطفا تهش بیا بگو چیشد نوشت که بعدا باید برای ترمیم معدل ثبت نام کنی یا نه 

کدوم قسمت عزیزم کدوم قسمت سایت 

برید بخش سراسری

بعد وارد پنل شخصیتون بشید

بعد نوشته آزمونها

کنار آزمونهای اردیبهشت و تیر ۴۰۳ نوشته تاییده آموزش و پرورش

رو هر کدوم بزنید فرقی نداره

بعدش وارد یه درگاه میشه هزینه رو پرداخت میکنید اطلاعات رو چک میکنید اگ درست بود تایید میکنید

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
هنوز ترمیم شروع نشده الان باید از سایت سنجش برید و تاییدیه اطلاعات بگیرید

شما گرفتی؟ این رو باید تایید کنیم بعد ثبت نام کنیم برا ترمیم معدل؟

با تایید اینا که اینا رو تاثیر نمیدن تو کنکور میدن؟

ببین همون قسمت که میری برای ثبت نام کنکور  پایین سمتی که نوشته مهلت ثبت نام تموم شده سوابق ثبت ...

عزیزم سال فارغ التحصیلی شما درست بوده؟

من سال تحصیلی 98-99 بودم

خرداد 99 دیپلم گرفتم

ولی تو صفحه اول سال فارغ التحصیلی رو زده 98

خواستم ببینم واسه بقیه چطور بوده

2706