2733
2734
عنوان

سبک پذیرایی من اینجوریه...

265 بازدید | 22 پست

وقتی خواهر برادر و پدرمادر همسرمو بخوام دعوت کنم چون تعدادشون بالاست و ۱۶ نفر میشیم با خودمون دیگه از میوه خوری استفاده نمیکنم.که بخوام میوه خوری بزارم رو میز میوه ها رو پیش دستی میزارم و میزارم جلوشون رو مقز آجیل هم همینطور تو پیاله میریزم و دونه دونه میارم دیگه ظرف اجیل نمیزارم وسط.

یا شکلات می ریزم تو شکلات خوری میچرخونم یکی دو دور بعدش مقزارم رو میز باز بچه ای کسی خواست برداره دیگه همه شکلاتامو نمیزارم وسط که همشو بخورن.معمولا هم اون یه ظرف شکلات رو مبخورن تا ته.

دیگه چشمم به مهمون نیست ته چی میخوره یا چی نمیخوره.مرغم به تعداد میزارم شاید یکی دو تکه زیادتر بزارم...یه مدل خورشتم درست میکنم سر سفره که باشه کم نیاد.

ولی جدا از این بعضی مهمانها واقعا پر رو و بی تربیتن نمونه اش بچه خواهرشوهرم که همه شکلاتارو خورد دوباره میگفت شکلات نداری منم گفتم نه😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانواده شوهر من اینجورین

من ی دور میچرخونم میبرم میذارم تو اشپزخونه

۲۵ نفر هم هستن

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2731

بهترین کار همینه !

کاش همه خانوما اینجوری باشن!

من خودم سبک پذیراییم اینجوره ک هرچی داشته باشم از همشون به تعداد یا دو تا بیشتر میزارم ولی از همش میزارم ولی به اندازه که بیشتر به چشم بیاد 

هر کسم نارحته نیاد خونم 🚶

نی نی یار زومه؟!.آره زومه ..آره زومه ..نی نی یار رو کاربری من همش زومه 😁😁😁

میوه ها رو خودت با سلیقه تکه تکه کن سلفون بکش بزار تو یخچال 

یک نوع شیرینی ریز هم بگذار کنار چایی یا فهوه 

آجیل هم دیگه کسی نمیگذاره 

فوقش بادام زمینی آستانه بزار تو ظرف 

ضمنا وقتی شام هست دیگه پذیرایی قبل و بعدش فقط چاییه و یک شیرینی کوچیک 

لطف حق با ما مداراها کند       چونکه از حد بگذری رسوا کند
میوه ها رو خودت با سلیقه تکه تکه کن سلفون بکش بزار تو یخچال  یک نوع شیرینی ریز هم بگذار کنار چ ...

اگه عید باشه میوه و اجیلم میزاریم..من معمولا سالی یکبار دعوت میکنم.

2740
اخه اگه اینوارو نکنی که کنترل نمیشه کرد مهمونی رو...

من هنوز سر خونه زندگیم نرفتم

اینی ک گفتم تجربه مهمونی دادن مامانم بود

بنظرت زشت نیس منم اینجوری تو ظرف میوه شیرینی رو بذارم؟

منظورم پذیرایی یک نفرس

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
بهترین کار همینه ! کاش همه خانوما اینجوری باشن! من خودم سبک پذیراییم اینجوره ک هرچی داشته باشم از ...

اخه تاپیک پر بازدید رو خوندم میگه بچه رقته همه بادوم هندی هارو جدا کرده خورده خوب بیشعوری از پدرمادر بچه اس که نخورده بارش اوردن ولی میزبانم میتونه با یسری کارا جلو این اتفاق رو بگیره..خودش بریزه پیاله بده دستشون بعدش طرف رو برداره که تو دسترس بچه نفهم قرار نگیره

اگه عید باشه میوه و اجیلم میزاریم..من معمولا سالی یکبار دعوت میکنم.

اگه سالی یکبار دعوت میکنی که دیگه واقعا ارزش این حرفارو نداره عزیزم که کی چقدر خورده

حالا باز اگه ماهی یکبار بود یه چیزی

بهترین کار همینه ! کاش همه خانوما اینجوری باشن! من خودم سبک پذیراییم اینجوره ک هرچی داشته باشم از ...

تازه من نمیزارم مهمون ظرفارو بشوره.خودم بعدا میشورم‌

اخه تاپیک پر بازدید رو خوندم میگه بچه رقته همه بادوم هندی هارو جدا کرده خورده خوب بیشعوری از پدرمادر ...

دقیقا باهات موافقم !

من خودم بچه ندارم 

ولی جایی میرم یه دونه میوه و یه کفگیر برنج و یکم خورشت میخورم اصلا ادمی نیستم خونه مردم برا شکم پر کردن برم 

زشته بابا

من هنوز سر خونه زندگیم نرفتم اینی ک گفتم تجربه مهمونی دادن مامانم بود بنظرت زشت نیس منم اینجوری تو ...

واسه یک نفر اینکارو نکن..این براب مهمونی تعداد بالاست.واسه یک نفر مخصوصا که بزرگسال همون معمولی پذیرایی کن

تازه من نمیزارم مهمون ظرفارو بشوره.خودم بعدا میشورم‌

منم میزارمشون گوشه اشپزخونه .میگم بزارید دور هم خوش باشیم فردا خودم کم کم میشورمشون 

2706