2737
2734
عنوان

ازمون کیفیت بخشی ترو خدا میاید

183 بازدید | 19 پست

من ازمونو شرکت کردم و ثبت نامو انجام دادم و بهم کد رهگیری داد الان میخوام وارد پروفلیلم بشم کد رهگیری و کد ملیمو میزنم میگه اطلاعات شما معتبر نمیباشد یا تبت نام شما تکمیل نشده است میدونید الان مشکل چیه خیلی استرس گرفتم من ثبت ناممو انجام دادم یقط اون ویرایشی که دوباره گفتن انجام بده رو انجام ندادم الان ی کنم میشه کمک کنید

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
ویرایشه که الزامی نبود منم نیاز نداشتم انجام ندادم  استرس نداشته باش  اصلا مگه الان میشه ...

یعنی الان نمیشه وارد پروفایلمون بشیم؟ باید بتونیم وارد شیم به من کد رهگیریم داد اخر ثبت نام ولی میزنم نمیتونم وارد شم میشه شمام امتحان کنید میتونید وارد شید یا نه به منم بگید خواهش میکنم

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ویرایشه که الزامی نبود منم نیاز نداشتم انجام ندادم  استرس نداشته باش  اصلا مگه الان میشه ...

عزیزم با اعداد لنگلیسی میزدم وهرد نمیشد الان با فارسی زدم وارد شد خدارو شکر

یعنی الان نمیشه وارد پروفایلمون بشیم؟ باید بتونیم وارد شیم به من کد رهگیریم داد اخر ثبت نام ولی میزن ...

سلام منم ثبت نام کردم

فردا وارد میشم ببینم کارت میده یا نه

من دلشکسته با این فکر خسته دلم تنگته.....
2740
سلام منم ثبت نام کردم فردا وارد میشم ببینم کارت میده یا نه

خداروشکر تونستم وارد شم باید با اعداد فارسی تایپ میکردم

فکر نکنم  باشه کجا برم؟

مشکلم حل شد عزیزم باید با اعداد فارسی تایپ میکردیم کد رهگیریو کد ملیو با انگلیسی تایپ میکردم کارت ورود به جلسه هنوز نیومده بود

مشاوره این یا سبک زندگی ؟ کدوم استان؟

من عزیزم تربیت بدنی و سلامت شرکت کردن استان قزوینم

ان شاءالله موفق باشین  من سبک زندگی ام

ممنون عزیزم شمام همین طور راستی شما رسیدین همه منابعو بخونید؟ 

2706