2737
2739

چنددقیقه پیش بیدارشدم حدودا۱ساعت وچنددقیقه بعد اذان...

اعصابم خورده😶‍🌫️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باافتخار دخترایرانم توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!مهمان ناخواسته نیستم ولی نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 خوشحال میشم که بادختران نوجوان سرزمینم صحبت کنم🙂آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️خوشحال میشم من راداخل تاپیکهای مذهبی وتاپیکهایی که برای نوجوانان وجوانان هست تگ کنید🙏❤️ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
انشاء الله نماز ظهر

روز اول بود،😓

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باافتخار دخترایرانم توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!مهمان ناخواسته نیستم ولی نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 خوشحال میشم که بادختران نوجوان سرزمینم صحبت کنم🙂آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️خوشحال میشم من راداخل تاپیکهای مذهبی وتاپیکهایی که برای نوجوانان وجوانان هست تگ کنید🙏❤️ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.
ساعت رو درست وقت اذان کوک کنین منم باهات شروع به نماز اول وقت می کنم چند روزیست دلم همش نماز اول وقت ...

کوک کردم بلندشدبابام خوند،خودمم بیدارشدم بعد دوباره خوابیدم ک یکم بخوابم اصلانی دونم چی شد..

لعنت برشیطان

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
اشکال ندارد بلندشو قضاشو بخون ساعت بذار شنیدم هروقت توفیق نماز اول وقت پیدا نمی‌کنیم یا توفیق نماز خ ...

قضاتشد ی چنددقیقه مونده بود😔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام عزیزم همین که خواستی نیت کردی خدا کمکت میکنه من اولا ساعت رو چند دقیقه قبل از اذان کوک میکردم و بعد که بیدار میشدم و مهیای وضو می شدم اذان که میدادن چند دقیقه بعد نمازم رو میخوندم این روش برای من خوب بود به خدا توکل کن لذت بخش ترین حس رو داره وقتی اول وقت میخونی انگار همه لذتهای دنیا رو بهت میدن خیلی سبک بال میشی من که خودم همچین حسی پیدا میکنم عزیزم سر نمازت من رو هم دعا بفرما محتاجم به دعا 🙏🏻🙏🏻🙏🏻💖💖💖

خب. میخونی منم همین جور شد سریع خوندم

بله خوندم ولی خب اول وقت نبود،چون از۲۰دقیقه گذشته بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله خوندم ولی خب اول وقت نبود،چون از۲۰دقیقه گذشته بود

اتفاقا روایت داریم نماز صبح رو بیست دقیق دیر تر از اذان بخونی توی حرم امام رضا بری بیشتر وقتا بیست دقیقه دیرتر نماز رو میخونن

اتفاقا روایت داریم نماز صبح رو بیست دقیق دیر تر از اذان بخونی توی حرم امام رضا بری بیشتر وقتا بیست د ...

نه بابا چه خبره بیست دقیقه؟ میگن بهتره ده دقیقه باتاخیر خونده بشه. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2706