2752
2734

بگو خرجمو یکی دیگه میده یکی دیگه منو زاییده تو چیکاره حسنی اخه به یه بچه من میگم حرف در میاری 

اه اه مریض

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2731

خب سوال اینجاست چرا بحث سر پسر همسایتونه ؟

بعضی مردا کلا عقلشون در همین حده

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
خب سوال اینجاست چرا بحث سر پسر همسایتونه ؟ بعضی مردا کلا عقلشون در همین حده

من گفتم تیشرتش خیلی خوشگل بود گفت تو همش نگا پسرا می‌کنی گفتم بابا بچس چی میگی میگه تو نظر داری 😐

بگو خرجمو یکی دیگه میده یکی دیگه منو زاییده تو چیکاره حسنی اخه به یه بچه من میگم حرف در میاری  ...

اره بخدا بعدم در میاره میگ تو به پسرا نگا می‌کنی به همشون چش داری اخه مردک من کی نگا پسرا کردم اعصاب نمیزاره برا ادم

من گفتم تیشرتش خیلی خوشگل بود گفت تو همش نگا پسرا می‌کنی گفتم بابا بچس چی میگی میگه تو نظر داری 😐

کلا با پسر‌جماعت فاز صمیمیت برندار.

مثل خواهر و رفیقت بهش نگاه نکن 

اونا این چیزا حالیشون نیست کلیات رو در نظر‌میگیرم

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
اره بخدا بعدم در میاره میگ تو به پسرا نگا می‌کنی به همشون چش داری اخه مردک من کی نگا پسرا کردم اعصاب ...

بلاک گن بابا به خدا سینگلی اینقدر حال میده ها

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)