2733
2739
عنوان

کسی که به عشق الهی رسیده....

98 بازدید | 9 پست

دل عاشق زمینی اش رو نمی شکند

اگر می خواهی گناهی نکنی به روش انسان دوستانه، نه با دل شکستن.... 

بعد اگر قرار بود عاشقان الهی ازدواح نکنند پس این نسل های به وجود آمده از پیامبران و امامان از کجا سر درآورده اند؟! 

(شخصی دراومده به یک نفر گفته من عاشق خدا هستم پس باید قید تو رو بزنم آیا خدا این رو گفته؟! خوبه توی قرآن هم گفته بگو که خدا یکی ست، یعنی از همه لحاظ یکی ست) 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹

واقعا نمی دونم آدم های دوره ما یا از این ور بوم میغتند یا اون ور بوم 

یا اون قدر سمت خدا میرند که بنده خدا رو فراموش می کنند 

یا اون قدر مشغول بنده خدا میشند و به هرچیزی تن ميدند که یادشون میره خدایی هست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عشق الهی اولویت باید باشه و پیامبر هم فرستاده خداونده تا ماها ازشون الگو بگیریم که چطور درست باشیم . ...

کتاب انسان کامل آیت الله مطهری خوندم حرف قشنگی می زدند و اومده بودند مکتب های مختلف بررسی کرده بودند 

و اگر بخوام طبق این کتاب نظر بدم، به احتمال زیاد این اشخاص از مکتب خاصی پیروی می کنند و اکثر مکتب ها هم افراطی گرند 

کتاب انسان کامل آیت الله مطهری خوندم حرف قشنگی می زدند و اومده بودند مکتب های مختلف بررسی کرده بودند ...

اره این نظر از افراط میاد که سرانجام نداره .

۱۴ معصوم داریم که همشون زن و زندگی و بچه داشتن .

سخن حق

وظیفه امه که پاسخ تک تک پست های کاربرای محترمی که وقت گذاشتن و تو تاپیکم شرکت کردن رو بدم، دلیل طول کشیدن ریپ زونم هم همینه ( پاسخ دهی به تک تک پست ها)...    ⚠️ این اخلاق منه که جواب کاربرایی که ممکنه شان من و بقیه کاربرای محترم رو رعایت نکنن و چرت و پرت بگن رو باسکوت میدم. از قدیم به حق گفتن: "جوابِ....... خاموشیست" !!!!
2740
سپاس از نظر لطف تون 

ممنونم از تحلیل و استدلال قشنگتون🌹🙏

وظیفه امه که پاسخ تک تک پست های کاربرای محترمی که وقت گذاشتن و تو تاپیکم شرکت کردن رو بدم، دلیل طول کشیدن ریپ زونم هم همینه ( پاسخ دهی به تک تک پست ها)...    ⚠️ این اخلاق منه که جواب کاربرایی که ممکنه شان من و بقیه کاربرای محترم رو رعایت نکنن و چرت و پرت بگن رو باسکوت میدم. از قدیم به حق گفتن: "جوابِ....... خاموشیست" !!!!