2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

محل نذار

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
2731

توم ایراد بگیر

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2740
مثلا چی میگه؟

مثلا بربم بیرون یه حرفی بزنم میگه چرا اینجوری گفتی بد بوده منم باید سه روز و سه شب بشینم خودخوری کنم روحمو داغون کنم تا خوب شم واقعا خستم خونه مامانم خوبه کسی کارم نداره

طلاق چون دیدم ایراد با یه زبون تند هرزه زهر آگین یه جور برو گم شو استفراغ آوره روز بیشتر ازش متنفر میشی همیشه هم که نمی شنوه بی شرف هرزه منکه کلا شوهر ندارم همینطور راحتم البته بگم بعضی  ها واقعا حقشونه ها آخه خیلی هرزه و داغونن منظورم دکلته هایی وسط مجالس متاهل بسته با لاک سرخ البته اگه از فقر متاسفم ولی اگه مرض ایشالله بری تو جهنم از شرت خلاص شیم بی شرف هرزه دهاتی آویزون ذهنت خرابه مول خود هرزه تنه لشتون معتاد های دهاتی مست

خودشون سرتا پا ایرادن 

واییی الان داشتم به این فکرمیکردم اونایی که دلشون شوهر میخوادبه چی فکرمیکنن اخه

به خدا بوی سیر داره خفم میکنهومیخوام جف پا بزنم ازروتخت بیافته پایین اه

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
مثلا بربم بیرون یه حرفی بزنم میگه چرا اینجوری گفتی بد بوده منم باید سه روز و سه شب بشینم خودخوری کنم ...

اصلا چنین کاری نکن. چرا به خودت داری ظلم میکنی. اگر جواب داری برای حرفش بگو همون لحظه و قانعش کن برداشت اون اشتباهه. یا بگو اون لحظه درست ترین کار بود. بعدشم تو هم هر از گاهی ایراد بگیر 

توکل بر خدای مهربان
2706