2737
2739

لطفا گزارش نزنید و گوش بدید فقط 

ببیند بچه ها من چند تا فامیل دارن رنج سنیه ۱۶تا ۲۰ هستند و همه زیر دیپلم اینها همیشه هر جا میخوان برن منو خبر میکنن 

و همیشهههع به باورم هام و سبک زندگیم توهین میکنن 

چندین بار جوابشونو دادم فایده نداشت 

و امشب خیلی دیگه توهین کردن 

فقط یه چیزو میخواستم بگم سقراط میگه تا بدانجا رسید دانش من که بدانم همی نادانم...... 

اگر به جای غرور و خودبزرگ بینی کاذب کمی به خودمون میومدیم خوب بود ....

چه توهینی

تعریف کن

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

یعنی شما رو هم با خودشون میبرن؟ خب اگه توهین میکنن چرا میری؟ مجبور که نیستی

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱
به خدا به زور میان میبرن 

قبول نکن

جدی باش

چطوری میشه کسیو به زور جایی برد

قاطع برخورد کن

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱
2740