2733
2739
عنوان

پسری که معرفی شدیم بهم

243 بازدید | 44 پست

از شهر دیگه ای اومد خونه ی فامیلاشون منم رفتم شهر دیگه خونه ی فامیلامون بعد حالت عیددیدنی اومدن با مادرش خونه ی فامیل ما.دست خالی بودن. به نظرتون این الان ینی چی؟آیا نباید حداقل یه چیزی میگرفتن؟ کنسله این فرد آیا؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

منم خیلی بدم میاد یه دفعه یکی از فامیلامون با زنش اومدن خونمون پسرشو نیاورده بودن برای اینکه حرف بزنن راضیم کنن 

قبلش تلفنی کنسل کرده بودیم 

یه جعبه شیرینی نیاورده بودن 

حس کردم بی کلاسن 

میشه یه صلوات بفرستی آزمون استخدامی قبول بشم🥺🧡

یعنی حتی شیرینی هم نگرفتن؟؟ عجیبه. برای خودشون احترام قائل نشدن چجوری میخوان فردا برای تو احترام قائل شن؟

چند سالته؟

بریت ماری چشمهایش را میبندد. کنت چشمهای بریت ماری را میبوسد. اوایل ازدواج همیشه این کار را میکرد. بریت ماری دیگر تنها نبود. چون کنت به او نیاز داشت و وقتی کسی به تو نیاز داشته باشد،دیگر تنها نیستی.
2740
اره واقعا زشته کارش خدایی ی شیرینی ک می‌شد بخره  ولی خودش عقلش نرسید مادرش چی🤨حالا ببین چ شرا ...

در کل شرایطش بد نیست اما این قضیه همش تو ذهنمه و اینکه مثلا یه مدته سرما خوردم چندین بار پشت تلفن سرفه کردم یبار نگفت چیه جریان.حس میکنم از ایناس که زیاد اهمیت نمیده 

در کل شرایطش بد نیست اما این قضیه همش تو ذهنمه و اینکه مثلا یه مدته سرما خوردم چندین بار پشت تلفن سر ...

یکی دو روز تلفنی باهاش صحبت نکن ببین میپرسه چرا یانه

بعد اگر پرسید بگو حرف میزنم شدید سرفه میکنم بخاطر این بود

میفهمی براش مهمه یا نه

ببین به نظرم اگر چیزی میورد میشد واسه کسی که رفته بودید خونش زشت بود که تو برداری ببری پس کنسل نکن ...

آخه اون فامیل مام دوست قدیمی ایناس حتی واسه اونام بعد از چند سال دیدنشون میتونست یه چیزی بیاره خب

2706