2737
2734
عنوان

کسی بوده شوهرش اروم و خجالتی باشه؟

199 بازدید | 15 پست

اوناییکه شوهراشون تو اشنایی اروم و خجالتی و منطقی بودن

ایا از نظر مزاج گرمن یا سرد؟

این درسته که ادمای اروم سردترن و مردای شیطون و پررو گرم مزاجن؟

متن دومی تقریبا بله اینجوریه

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بنظرمن بله خجالتیا سرد مزاج ترن 

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
2738

ربطی نداره به نظرم،همسر من محتاط و اروم و سر به زیرن در برخورد تو جمع ولی تو خونه خودمون خیلی شوخ و شیطونن و گرم،بین همکارا هم قاطی خیلی شوخیا نمیشن ولی او خونه همونو برای من تعریف میکنن البته چون همکاراشونو میشناسم هیچوقت اسم نمیبرن،خودمم بکشم اسم نمیبرن😂😂

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

إه آنه تویی؟😍😍منو یادته؟

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
معرفی میکنی

فک کنم خودت بودی در مورد خرید ضد افتاب بهم مشورت دادی درسته یه لیست کامل برام نوشتی از روتین پوستی

معرفی میکنی

اوهوم اوهمو اینجانب مزرعه تمشک هستم😎😎

2706