2733
2739

ممکنه این مواد قندی که خوردم رو ازمایشم تاثیر بزاره یا نه ۱۰ ساعت ناشتایی اثرشونو از بین میبره؟

یه صلوات برای تو دلیم میفرستی 🙏

بله ممکنه.

حداقل ۳ روز قبل از آزمایش باید رعایت کنی

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وقتی میل به مواد قندی دارین یعنی عادی نیست. بله تاثیر داره. بخصوص اگه زمینه دیابت دلشته باشین فردا کاملا مشخصه.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2738
سابقه قند نداری.فشارت چند معمولا

نه سابقه ندارم 

هفته ی ۲۶ بارداری ازمایش دیابتم نرمال بود 

فشارم ۱۱

الان هفته ی ۳۵ هستم و فردا میخوام ازمایش بدم 

امروز بخاطر  سونو دوتا ابمیوه و یه موز خوردم 

وقتی میل به مواد قندی دارین یعنی عادی نیست. بله تاثیر داره. بخصوص اگه زمینه دیابت دلشته باشین فردا ک ...

بخاطر اینکه گفتن قبل سونو شیرینجات بخور زیاد خوردم 

دوتا ابمیوه مصنوعی و یه موز

نه سابقه ندارم  هفته ی ۲۶ بارداری ازمایش دیابتم نرمال بود  فشارم ۱۱ الان هفته ی ۳۵ هستم ...

منم اصلا سابقه قند ندارم.فشارم ولی تو کل بارداریم پایین بود.من دوهفته پیش آز گلوکز دادم.اتفاقا سه چهار روز قبلش یکم تو خوردن زیاده روی کردم.عید فطر بود همش شیرینی.و پیتزا.ولی آز که دادم ناشتا ۷۰ بود بعد خوردن شربت شد ۸۲

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم اصلا سابقه قند ندارم.فشارم ولی تو کل بارداریم پایین بود.من دوهفته پیش آز گلوکز دادم.اتفاقا سه چه ...

فکر کنم چون فرد سالمه شیرینجات هم بخوره بدن خودش کنترل میکنه برای همین میگن حداقل ۸ ساعت ناشتا باشید

بخاطر اینکه گفتن قبل سونو شیرینجات بخور زیاد خوردم  دوتا ابمیوه مصنوعی و یه موز

شیرینی موز کاری نمیکنه ولی اون دوتا ابمیوه مصنوعی چرا .

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
فکر کنم چون فرد سالمه شیرینجات هم بخوره بدن خودش کنترل میکنه برای همین میگن حداقل ۸ ساعت ناشتا باشید

بله همینطوره.شما هم نگران نباش.ان شاءالله که نداری قند.ولی چرا داری تکرار میکنی.گلوکز ندادی

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شیرینی موز کاری نمیکنه ولی اون دوتا ابمیوه مصنوعی چرا .

خب وقتی سالم باشم‌ بدنم میزان قند ابمیوه رو‌با ترشح انسولین تنظیم میکنه و نرمال میشه

2706