2737
2734
عنوان

رفیق یه وقتایی خودتو بغل کن

82 بازدید | 4 پست

لازمه یه وقتایی آدم از خودش دلجویی کنه به خودت بگو متاسفی که خوب از خودت مراقبت نکردی متاسفی که زود باور بودی به خودت بگو ببخش اگه درگیر یه رابطه دروغ و بی سر و ته بودم خودتو بغل کن بگو منو ببخش که تنهات گذاشتم که حواسم بت نبود که درگیر همه چیز و همه کس بودم جز تو 

بعدم خودتو ببخش و برای خودت جبران کن🌱

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم                       
بله دروغ  چه خوب که به این نتایج رسیدین

رسوندنم نرسیدم

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الحمدلله که رسیدین 

اوهوم