2737
2739
عنوان

خاستگار دارم و حالم بشدت خرابه

174 بازدید | 10 پست

یه ماهی میشه نامزدیم بهم زدم و الان خاستگار برام اومده 

مستقیم با خودم صحبت شده قبلا اگر خلستگاری بود با خانوادم حرف میزدن اما الان به خودم گفتن و منم زمان خاستم برای فکر کردن 

الان نمیدونم به چی باید فکر کنم چیو باید در نظر بگیرم 

از لخاظ روحی روانی احساس میکنم اصلا امادگی ازدواج ندارم احساس میکنم صبر و تحمل یه زندگیو ندارم 

از طرف دیگه نمیدونم ردش کنم یا نه 

احساس میکنم موقعیت های بهتری تو زندگیم برام پیش میاد 

از طرفیم میگم شاید دیگه موقعیت اینجوری پیش نیاد  

خودمم نمیدونم تو مغزم چی میگذره 

حتی دلم واسه خانواده نامزد سابقم میسوزه میگم گناه دارن 

نمیدونم بخدا قاطی کردم رسما   

من تمام تلاشمو برای درست شدن شرایط کردم ولی بخت باهام یار نبود نمیدونم خدا چی برام در نظر گرفته ولی امیدی به آینده ندارم . افسردگی و فکر به خودکشی داره دیوونم میکنه اما من وقتی حالم خوب میشه به خودم میگم که باید خوش بگذرونم حالا که هیچکس منو دوست نداره من خودمو دوست داشته باشم . من کم آوردم . دوستان عزیز اگه توی تاپیک های من اظهار نظر کردید لطف خودتون رو میرسونید ولی اگر جوابی ندادم و فقط لایک کردم لطفا ناراحت نشید من معمولا توی شرایط بد روحی اینجا تاپیک میزنم و ممکنه از حوصلم خارج باشه جواب تک تک رو بدم عشقای دلم ❤️🥺                                                                                           
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چرا از نامزد سابقت جدا شدی؟ فقط میتونم بگم اگه خوبه برو برو حتما برو. مردی که تو گذشته جات گزاشته یعنی الان حالش خوبه

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
چرا با نامزد قبلیت بهم زدی ؟

پسر عمم بود اجباری بود و من دوسش نداشتم و از طرفیم یه اخلاقای خاصی داشت که من تحملشو نداشتم واسه همین میگم میترسم از ازدواج 

مثلا نامزد من اصلا بلد نبود محبت کنه بلد نبود به ادم توجه کنه بلد  نبود دلمو بدشت بیاره منم ازش زده شدم و حتی وقتی اون تصمیم گرفت به اصلاح خودش من دیگه ادامه ندادم 

من تمام تلاشمو برای درست شدن شرایط کردم ولی بخت باهام یار نبود نمیدونم خدا چی برام در نظر گرفته ولی امیدی به آینده ندارم . افسردگی و فکر به خودکشی داره دیوونم میکنه اما من وقتی حالم خوب میشه به خودم میگم که باید خوش بگذرونم حالا که هیچکس منو دوست نداره من خودمو دوست داشته باشم . من کم آوردم . دوستان عزیز اگه توی تاپیک های من اظهار نظر کردید لطف خودتون رو میرسونید ولی اگر جوابی ندادم و فقط لایک کردم لطفا ناراحت نشید من معمولا توی شرایط بد روحی اینجا تاپیک میزنم و ممکنه از حوصلم خارج باشه جواب تک تک رو بدم عشقای دلم ❤️🥺                                                                                           
چن سالته. نامزدی بهم خورد مشکل از طرف بود؟ خودت بشین منطقی فک تصمیم بگیر شرایط خانوادش خودش شغلش اخ ...

۲۰ سالمه 

نامزدیم اجباری بود پسر عمم بود و عمم خیلی اصرار بیخود داشت به وصلت 

نمیدونم واقعا چیکار کنم چجور تصمیم بگیرم 

2740
چرا از نامزد سابقت جدا شدی؟ فقط میتونم بگم اگه خوبه برو برو حتما برو. مردی که تو گذشته جات گزاشته یع ...

پسر عمم بود عمم خیلی اصرار به وصلت داشت من نمیخاستمش 

خییییییلی زود داری ازدواج میکنی. بیست سال سن ازدواج نیست دیگه تو این دوره زمونه. اون یارو رو رد کن بگو آمادگی ازدواج ندارم.  بیکاری تو این سن و سال خودتو اسیر زندگی و شوهر کنی؟ بزار یکم بزرگتر بشی عاقلتر بشی. اگ دانشگاه میری تا آخر ادامه بده اگه نه برو سر کار با حقوقت خوش بگذرون. ازدواج دیر نشده 

یادش بخیر، روزگاری خنده بر هر درد بی درمان دوا بود..
۲۰ سالمه  نامزدیم اجباری بود پسر عمم بود و عمم خیلی اصرار بیخود داشت به وصلت  نمیدونم وا ...

سنت ک زیاد نیس چرا عجلع داری واس ازدواج‌.

ب هیچ عنوان ب اجبار کسیو قبول نکن تو زندگیت چون من یکی میشناسم زوری ب اجبار ازدواج کرد میگفتن بهش عشق بوجود میاد بعدااا  اصلا با هم نمیسازن فامیلم بودن ولی چون بچه دار شدن دیگ خانواده هارو مجبورش کردن دختره رو بسوزه بسازه واس حفظ ابرو طلاق نگیره اصلا دختر شده عصبی پرخاشگر‌‌.

هر موقع دیدی یکیو دوس داری اونم دوستت داره با اخلاق خصویاتش آشنا بودی قبول کن ‌.انشالله خوشبخت بشی بختت اقبالت خوب باشه