2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اصلننننن مغزتو درگیر حرکت و حرف و فلان خانوادا اش نکن . بی اهمیت بی اهمیت . تامام 

اقای تعمیرکار سرکوچه، با اون چشای نافذ،هی با خودم میگفتم این لنتی ام ک ما روش کراشیم هیچ وقت مغازه اش باز نیس.اخر ی بار ب هوای ماشین ازت پرسیدم، گفتی داریم ساختمون میسازیم ،سر اونم ...چقدم مهربون گفتی🥹 .کوفتت شه خو بساز و بیا در مغازه نمیگی ی موقه یکی روت کراشه دلش تنگ میشه ؟😭
2738

احترام بزار احترام ببینی

مودبانه صمیمی باش و باهاشون گرم بگیر

برخلاف حرفای بعضی دوستای نی نی سایتی ، اونارو مثل خانواده خودت بدون 

وزن فروردین  83 ،،،ولی شروع رژیم با وزن 80.900، در تاریخ ۱۴۰۲/06/25، وزن فعلی 71.300، هدف بعدی 70کیلو، هدف نهایی 67کیلو 

ب مامان باباش نگو مامان بابا .اونا زمین تا آسمون با پدر خودت فرق دارن . 

اونا فقط فرزندان خودشون پدر و مادرن 

اقای تعمیرکار سرکوچه، با اون چشای نافذ،هی با خودم میگفتم این لنتی ام ک ما روش کراشیم هیچ وقت مغازه اش باز نیس.اخر ی بار ب هوای ماشین ازت پرسیدم، گفتی داریم ساختمون میسازیم ،سر اونم ...چقدم مهربون گفتی🥹 .کوفتت شه خو بساز و بیا در مغازه نمیگی ی موقه یکی روت کراشه دلش تنگ میشه ؟😭

زیاد به حرفاشون و رفتارشون توجه نکن  

من اوایل  هرچی میگفتن  زود باور میکردم مثلا  مادرشوهرم  میمومد تعریف میکرد از جاری بزرگم  دیروز اومد  خونمون  تمام کارامو کرد  خیلی دختر ترو تمیزی هست خیلی خوش اخلاقه 

فقط برا اینکه حس رقابت ایجاد کنن  اینجوری میگن که کاراشونو انجام بدی اونجوری که اونا  میخوان  باشی 

😁😂
2706