2733
2734
عنوان

حالم رو گرفت

274 بازدید | 11 پست

دیروز کراشم رو با اکانت فیک زیر یه پست تگ کردم کامنتمو لایک نکرد مرتیکه فقط پسته رو لایک کرده حتی واسش سوالم نشده که این کیه منو اینجا تگ کرده کامنتم رو پاک کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شت ایناس که بده    

احتمالا فک کرده از این تگ جایزه دارهاست

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2740
نه بابا دیگه انقدرام گاو نیست     چرا اخه باید همچین پستی جایزه دار باشه

ایکدفعه زیر یه پست ناسزا دار تگش کن پیگیر میشه🤣

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
منم غریبه ها زیاد تگ میکنن زیر پست های جایزه دار

اخه پستش عکس ماه بود بود که کیفیتش داشت بیشتر میشد بعد وقتی رفت رو کیفیت 1080 نوشت یو و از این اداد اطوارا اخه این پست چرا باید جایزه دار باشه