2733
2734

چرااااا؟

خسته شدم بریدم بخدا 

پسر هستم ،دانشجو هستم صبح تا شب بفکر اون هستم هر چه بهش محبت میکنم اون بدتر میشه چرا عاشق ها هیچ وقت به معشون نمیرسن هر چه ببشتر محبت نشون بدی بیشتر دو ترت میشن ۱۰ ساله دوستش دارم نمیتونم شاهد از دست دادنش باشم ای خدا بعد اون مرگ بهترمه تا زندگی خداا اگه اون مال من نشد خودکشی میکنم ۱ باز مردن بهتر از اینه که ببینیش با یکیدیگه و هرروز بمیری کلافم نمیدونم چیکار کنم 

خب تا حالا پیشنهادتو شفاف و واضح مطرح کردی؟

خونوادت و تو جریان گذاشتی؟

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
یه مدت بهش بی محلی کن خودش میاد دنبالت هرچی سرد تر رفتار کنی طرف بیشتر میوفته دنبالت

نمیتونم بخدا جونم پوستم گوشتم به اون وابستست خودشم میدونه ولی عکس العملی نشدن نمیده

نمیتونم بخدا جونم پوستم گوشتم به اون وابستست خودشم میدونه ولی عکس العملی نشدن نمیده

چون خیالش راحته شما همیشه هستی براش مهم نیست واکنش میخوای؟ بی محلی کن بهش شوک وارد بشه درست میشه 

خانوادم نمیره باهاشون صحبت کنه میگه من دختر فامیل نمیخوام عروسم بشه بخدا ۱ روز به خاطر همین موضوع با ...

خب میبینی!! اول خانوادتو راضی کن پسر خوب!! بعد دنبال راضی کردن دختر مردم باش!!

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
2706