2733
2734

دعا کنین بیاد پایین من با کلی مشقت ۳۰ تومن پول جمع کردم تا خواسنم بخرم از ۲ و ۷۰۰ پرواز کرد رفت بالا اللنم کلی تو ضررم

لطفا برای به دنیا اومدن سالم نی نی تو دلیم و بهبود شرایط زندگیم یه صلوات مهمونم کنید ممنون😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
۳۲۰۰ ؟؟؟؟؟؟ 😐😐😐😐  از کجا خریدی ؟؟؟

خورده ای هم داش از خیابون النگو سه گرمو دویست صوتی شد۱۲ و ۲۰۰

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
خدا رو شکر دیگه می تونیم راحت نون و طلا بخوریم

زندگی با آدمایی مثل شماها خیلی سخته 

به خاطر اطرافیانتونم که شده خودتونو تغییر بدید

همش انرژی منفی همش ناامیدی همش نیمه خالی لیوان همش سرکوب .خیلی بده جدی میگم به خاطر روح و روان خودتونم که شده سعی کن خودتو تغییر بدی

قابل توجه اونایی که ناراحتن از دستم😞بابت حرفایی که در جواب بی ادبیاتون شنیدید اگه ناراحت شدید خواستم بگم فدای سرم که ناراحت شدید چون خوب کردم لابد یه کاری کردید یه چیزی گفتید که حقتون بوده جوابشو بشنوید.از این به بعدم برنامه همینه😌من خیلی ارومم تا به دست و پام نپیچی کاریت ندارم پس حد خودتو بدون که جوابی نشنوی که خوشت نمیاد
خورده ای هم داش از خیابون النگو سه گرمو دویست صوتی شد۱۲ و ۲۰۰

داری اشتباه میکنی عزیزم 

امروز پایین آرین قیمت ۳۳۰۰ بوده 

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
جدی پس بیچاره شدم من میخاستم بفروشم🤦🏻

تو الان پریودی بزار آروم شدی بحرفیم  

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
داری اشتباه میکنی عزیزم  امروز پایین آرین قیمت ۳۳۰۰ بوده

بزار برم فاکتورو ببینم

بخاطر قضایای اخیر شارپی رفته بود بالا و ملت همیشه در صحنه هیجانی خرید کردن و الان هم ضرر کردن.🙂

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱