2737
2739
سلام دوست جونا. مدرس خصوصی زبان انگلیسی برای دختر 3 ساله ام میخام.میشه لطف کنید اگه میشناسید معرفی کنید؟
سلام عزیزم
من خواهرم فوقه لیسانسه ادبیاته زبانه انگلیسی هاست .چند وقت هم تو مدرسه درس میداد .والی چند سالی هاست که مدیره شرکته بازرگانی
اشکالی نداره برات ؛ چون بچه ۷ ماهه داره.
. . .از کوروش بزرگ پرسیدند: چرا زنان شما پوشش سر ندارند? کوروش گفت: پوشش بانوی سرزمین من ,', , "پلک های مردان" سرزمینم است
مامان ستیا جان من مدرس زبان انگلیسی هستم و برای بچه ها هم کاار میکنم هم تو آموزشگاه هم خصوصی .
فقط میتونم بپرسم چرا می خوایین به بچتون از حالا انگلیسی یاد بدید ؟ خیلی برای این سن زوده . مگر اینکه کودک شما هوش فوق العاده بالایی داشته باشه وگرنه در این سن هیچ کودک تمرکز نشستن و آموزش طولانی مدت نداره .اگر امر بود در خدمتتون هستم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
من مدرس زبان خوب میشناسم. تو این سایت هم تاپیک زده.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=257861&postID=10451868#10451868
اسمش نورا ست.کاراش خیلی شاد و هیجان انگیزه . من دخترم یک سالشه یک جلسه بردم پیشش خیلی روحیش عوض شد . ولی چون زوده ادامه ندادم.منتظرم یکی دو سال دیگه حتما ببرم.
من کسی رو میخام که ترجیحا" بتونه بیاد خونمون یا کسی که خونه اش سمت عباس آباد یا نارمک یا امام حسین باشه که اگه بخام ببرمش بیارمش راحت باشم.

فاطمه جان دخترم مهدکودک میره اونجا باهاشون کار میشه ولی چون کلا همه بچه ها در این سن گیرایی بالایی دارن دوست دارم تخصصی باهاش کار بشه جوری که هم یاد بگیره هم زده نشه.

لطفا هر کی که میتونه شرایطو قیمتشم بهم بگه . مرسی