2752
2734

مگه شما خودتون خانوم نیستین🥲

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من خجالتیم و درونگرا ولی از برونگرا ها خوشم میاد کراشمم برون گراست یعنی خوشش نمیاد ازم؟🫠

چِطوری ماهِ قَشَنگَم؟🌜تورومیخواد دلِ تَنگَم💙مَگه مَن دِلَم میاد با دلِ کوچیکِت بِجنگم؟؟🥀بعضی روزا وقتی از خواب بیدار میشم چشمام پر از اشکه ولی دلیلشو نمیدونم.....هیچ وقتم یادم نمیاد چه خوابی دیدم.ولی ساعت ها بعد از اینکه بیدار میشم یه حس عجیبی دارم انگار که یه چیزی رو از دست داده باشم.انگار همیشه چیزی ،کسی یا گم شده ای هست که دنبالشم.....💔لطفا توی صحبت هاتون حد مرز خودتون رو بدونید.اینجا شما فقط یه تیکه از زندگی من رو میخونی نه همشو♡
هستم

خب پس یعنی چی که دختر خجالتی دوست دارین🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
ن واقعا هیچ کس خوشش‌نمیاد

منوخواهرم وعمه ام ودخترداییم وهمسایه هامون و.....دنبال دختریم

وازدخترپرروخوشمون نمیاد

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
خب قدیما بد میدونستن دختر تو اجتماع باشه یکیو میخواستن بشینه تو خونه نه جایی بره نه با کسی حرف بزنه ...

من تو همچین خانواده ای بزرگ شدم ولی مشکل اینجاس دهه نادرستی به دنیا اومدم دهه هفتاد

من خجالتیم و درونگرا ولی از برونگرا ها خوشم میاد کراشمم برون گراست یعنی خوشش نمیاد ازم؟🫠

احتمالا نه چون پسرا مخصوصا اونایی ک برونگران دختر سرزبون دار دوس دارن 

احتمالا نه چون پسرا مخصوصا اونایی ک برونگران دختر سرزبون دار دوس دارن 

اینم شانس مایه🫠😂

چِطوری ماهِ قَشَنگَم؟🌜تورومیخواد دلِ تَنگَم💙مَگه مَن دِلَم میاد با دلِ کوچیکِت بِجنگم؟؟🥀بعضی روزا وقتی از خواب بیدار میشم چشمام پر از اشکه ولی دلیلشو نمیدونم.....هیچ وقتم یادم نمیاد چه خوابی دیدم.ولی ساعت ها بعد از اینکه بیدار میشم یه حس عجیبی دارم انگار که یه چیزی رو از دست داده باشم.انگار همیشه چیزی ،کسی یا گم شده ای هست که دنبالشم.....💔لطفا توی صحبت هاتون حد مرز خودتون رو بدونید.اینجا شما فقط یه تیکه از زندگی من رو میخونی نه همشو♡