2737
2734
عنوان

شما به قانون جذب اعتقاد دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 129 بازدید | 21 پست
چطوری جذب کردین لطفا بگین

۱۰ سال پیش که ۱۸ سالم بود خود به خود شروع کردم به گرفتن چله! نمیدونم. این انرژی۸رو از کجا گرفته بودم یا بهم الهام شده بود اما متعهد شده بودم ۴۰ روز دعا کنم (خب اون زمان مذهبی بودم و به نیت مادر حضرت عباس، روزانه بعد نماز صلوات و این حرفا) ولی درعمل همون تمرکز مهمه و مداومت. الان اعتقاد مذهبی ندارم. همون مداومت رو میتونیم توی دعا به زبان فارسی داشته باشیم. من خیلی درحالت دعا قرار میگرفتم بخاطر تعهدم. همینم باعث شد روز ۳۹ ام‌همسرم رو ببینم. یعنی جذبش کنم. همین دین و نماز و.. باعث مداومت من شد که صبح زود برای نماز پا میشدم. الان که مذهب رو کنار گذاشتم، دیگه اون تعهد رو ندارم که حتما روزی سه بار در حالت دعا قرار بگیرم بخاطر همین جذبم کم شده و یا قطع شده باید شروع کنم برای خودم ساعت تعیین کنم برای ارتباط با خالقم و خود برترم. برای شکرگذاری... من الان تکنیک هواپونوپونو رو خیلی قبول دارم معجزه ست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۰ سال پیش که ۱۸ سالم بود خود به خود شروع کردم به گرفتن چله! نمیدونم. این انرژی۸رو از کجا گرفته بودم ...

ببخشید ولی من چیزی متوجه نشدم شما میگین نماز خوندین و دعا کردین قانون جذبش کجا بود،چله با قانون جذب فرق میکنه

ببخشید ولی من چیزی متوجه نشدم شما میگین نماز بخونید و دعا کردین قانون جذبش کجا بود،چله با قانون جذب ...

بله فلسفه اش تفاوت داره اما در عمل یکیه.

شما چیزی رو‌جذب میکنی که تکرار کنی.

منم درسته که چله گرفته بودم اما با اینکار تکرار میکردم. 

قانون جذبم چی میگه؟ همینو میگه. میگه تکرار کن و ایمان داشته باش. حالا درسته روش‌هایی مختلفی براش هست اما عملا یک‌هدف مشترک دارن. من اون زمان نمیدونستم قانون جذب چیه اما کاری که انجام دادم درواقع با جذب همراه بود و من هیچ دین و مذهبی رو دلیل بر جذب نمیدونم، بلکه ایمان و تکرار رو دلیل میدونم

2731
چجوری میشه توضیح بدی لطفا خواهش میکنم مثلا چیا بخوایم چطوری بنویسیم و اینا

ببین گلم 

هرچی که آرزوش رو داری هرچی رو باید بنویسی حتی اون چیزی که دوس داری بهش برسی ولی به نظرت غیر ممکنه رو مینویسی توی یه دختر خوشگل 

حالا نحوه نوشتن چطوره؟ باید آرزوهات رو به زبان حال بنویسی یعنی طوری بنویسی که مثلا خدا تورو به آرزوت رسونده و تو الان داری شکر نعمتی رو میکنی که خدا بهت داده مثلا آرزوی داشتن یه ماشین رو داری 

توی دفترت مینویسی که خدایا شکرت که بهم ماشین مورد علاقم رو دادی و ... هر آرزوی دیگه ای که داری رو اینجوری به زبان حال بنویس هرچیزی که دوس داری و حتما قبل هر جمله ای که میخوای بنویسی بنویس خدایا شکرت 

انشااله که همه آرزوت رو برسی🤗🌹

این راهی که دارم میرم تهش قشنگه👌🏻💫 همونی بشو که بهت گفتن نمیتونی ☺️💥 هیچوقت اجازه نده دیگران پاشونو روی آرزوهات بذارن🌈🌟