2733
2734
عنوان

💝چه حسرت هایی دارید؟ خودم....

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 44 پست
کاش به عقب برگردم ودرسمو بیشتر بخونم وبرای خودم کسی بشم ...کاش به عقب برگردم ...................بمان ...

و چقدر تضاد 

من حسرت دارم کاش انقدر نمیخوندم

دنیا جای قشنگی میشد اگر انسانیت تنها تفاوت آدم ها بود نه رنگ پوست و نژاد و دین و ثروت
اخه نمیشه هر انسانی تو زندگیش یه حسرتی داره😅

نمیدونم

پس من چرا ندارم🙃🙏

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه بیشتر توضیح بدی؟ من الان هجده سالمه نصیحتت‌ ویه

یعنی درس بخون وهدف داشته باش  وهیچ وقت تو زندگیت غلط انتخاب نکن تو همه چیز ...وهمیشه با احساساتت نرو جلووو همیشه منطقی باش  وگول ظاهری مردم و نخور 

سبحان الله وبحمده سبحان الله العظیم   
2731
نمیدونم پس من چرا ندارم🙃🙏

داری خودت خبر نداری😁

چه عکس کاربریت بامزه هستش🥹

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

شاید سنم کم باشه 

ولی همه الان دارن میگن ای کاش از جوونیمون درست استفاده میکردیم الان به عنوان خواهر بزرگتر لطفا منو برای بودن تو اجتماع و وارد شدن به دوره  جوونی راهنمایی کنید و ی نکته که الان براتون حسرت شده که در سن من که بودید گوشزد کنید  😁

داری خودت خبر نداری😁 چه عکس کاربریت بامزه هستش🥹

عه😂👩‍🦯

مرسی قابل نداره👩‍🦯

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
2740
عه😂👩‍🦯 مرسی قابل نداره👩‍🦯

آره کم کم در طول زمان بهشون پی میبرین😂😂😂

خیلی ممنون شخصیت خیلی بامزه ای هستش😁

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
آره کم کم در طول زمان بهشون پی میبرین😂😂😂 خیلی ممنون شخصیت خیلی بامزه ای هستش😁

اوهوم🤷‍♀️

خواهش میکنم

روبی گیلمن

حسرت پول تو بچگی حسرت خریدن لباس عید تو ۱۳ سالگی

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
اوهوم🤷‍♀️ خواهش میکنم روبی گیلمن

🙏

۲۵ سالمه نمیدونم چرا حس میکنم دیر شده

فردا که بشه ۳۰  / ۴۰ سالت میگی ای کاش ۲۵ سالگی همین کارارو میکردم

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️