2733
2734

واقعا همیشه خداروشکر کنید خدا نعمتی بهتون داده 

که خیلی ها ازش  محروم هستن 

زن با توجه زنده هست زن اگه بهش توجه نشه عصبی و

بی روح میشه 

شما همیشه در معرض توجه هستید 

هر جا برید بهتون احترام  میزارن 

همیشه دنیا به کام شما میچخره 

تا شما هستید بقیه زن ها به چشم نمیان 

تا شما هستید بقیه نمیتونن عشق دوطرفه رو تجربه کنند

تا شما هستید بقیه دوست داشته نمیشن 

عشق   های   خیلی ها الان نامزد های شما هستن

خلاصه که همیشه خداروشکر کنید 

امروز  ۱۴۰۳/۲/۲۱❤آغاز تولد دیگری در من است . منه جدید‌🥰هرسال این روز یه یاد ماندنی را جشن خواهم گرفت و به خودمی بالم که منی جدید در خود ساختم .🌹دیگر حرف بقیه برایم ارزشی ندارد 💃💃 من می‌توانم 💃💃لالا لای لای لا💃💃💃💃💃💃امروز روز شروع ترک عادت های بد زندگی من هست 🫂🫂🫂🫂دیگر تو در ذهن من جایی نخواهی داشت A 🌱 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 

ولی باید پیشونی داشته باشی تاپیک آخرم همین موضوعه

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔

چون دندون پزشکی بهشتی قبول نشدی 

پیشونی نداری ؟😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

مشخصه هیچ درکی از حرف های من‌نداری 🙂

امروز  ۱۴۰۳/۲/۲۱❤آغاز تولد دیگری در من است . منه جدید‌🥰هرسال این روز یه یاد ماندنی را جشن خواهم گرفت و به خودمی بالم که منی جدید در خود ساختم .🌹دیگر حرف بقیه برایم ارزشی ندارد 💃💃 من می‌توانم 💃💃لالا لای لای لا💃💃💃💃💃💃امروز روز شروع ترک عادت های بد زندگی من هست 🫂🫂🫂🫂دیگر تو در ذهن من جایی نخواهی داشت A 🌱 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه ریزش مو داشتی 

یا خوشگل نبودی 

یا همیشه تنها بودی 

چیکار میکردی؟ 

مهم رشته اس‌شهر دانشگاه انقدر ناراحت کننده نیست 

ی عالمه دختر دیدم ک با قیافه فوق العاده معمولی عشق های خوب و خوش قیافه ای دارن

هرکس ب اندازه خودش زیباست و عشق صرفا ب خاطر چهره نیست، همین ک دلنشین باشه برا طرف کافیه

و ب خیلی چیزا ربط داره زندگی عاشقی برا ی نفر

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
خدا هر کی رو به محرمش ببخشه و تمام🤲 بی بند و باری شدیدا زیاد شده و اعتمادا لق شدن...

الان منظورتون چیه ؟

حرف های من همه حقیقت بود

الان کسی اسمی از همسر شما آورده  که ناراحت شدید ؟😐

ی عالمه دختر دیدم ک با قیافه فوق العاده معمولی عشق های خوب و خوش قیافه ای دارن هرکس ب اندازه خودش ز ...

فوق العاده معمولی ولی دلنشین 

و جذاب 

2740
فوق العاده معمولی ولی دلنشین  و جذاب

😂والا جذاب و دلنشین نبودن😂😂برا طرفشون بله البته چون عاشق بودن😂 هرکس زیباست ب نحوی

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
😂والا جذاب و دلنشین نبودن😂😂برا طرفشون بله البته چون عاشق بودن😂 هرکس زیباست ب نحوی

خیلی ها از اطرافیان منم هم به دخترای خوشگل 

میگن‌معمولی و متوسط رو به پایین 

شما هم مثل اونایی 

اوکی دیگه خودم فهمیدم نیاز به توضیح نیست 😅

خیلی ها از اطرافیان منم هم به دخترای خوشگل  میگن‌معمولی و متوسط رو به پایین  شما هم م ...

من مطمعنم خودت زیبا و دلنشینی فقط زوم کردی رو چیزای بیخود

من ب دختر خوشگل نمیگم معمولی و اگر هم بگم نظر اکثریت هم هست ن فقط من 

الان منظورتون چیه ؟ حرف های من همه حقیقت بود الان کسی اسمی از همسر شما آورده  که ناراحت شدید ...

مغز سمی تو آب بکش

یا تاپیک نذار یا گذاشتی مغزتو آب بکش و آنالیز کن واس خودت جوابارو

معلومه خیلی با قضیه زیبایی درگیری

رو اعتماد نفست خوب کار کن ک اینو اونو از سر بی جنبگی ب توپ نبندی

♥️ALLAH♥️
مغز سمی تو آب بکش یا تاپیک نذار یا گذاشتی مغزتو آب بکش و آنالیز کن واس خودت جوابارو معلومه خیلی با ...

فعلا که مغز شما سمیه