2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مردها موجوداتی هستند که بسیار پافشاری دارن رو تاثیر ناپذیری محبت باید ذاتی تو وجودش باشه😄😄

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2742

کلی گفتی با ریز جزییات بگو

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
2740

مثلا ی بار بهت حرف قشنگی زد تشویقش کن بگو اونقد حالم و خوب میکنی رفت سر کار کلی حرف دلت و بزن بگو هر وقت توجه میکنی بهم اعتماد ب نفسم بیشتر میشه حال دلم عالی میشه میخوام دورت مثل پروانه بگردم  واسه اینکه وقتی کنار خانوما بحث از توجه شوهر میشه یاد تو میفتم مثلا اونروز هوام و داشتی 🥰

مشکل ازتونیس.چشمه بایدخودش بجوشه‌.همسرمنم اینطوره.دیگه محلش نمیدم زیاد.خودش خواست حرف بزنه میزنه نخواست مث خودش روزم شب میکنم.ازبس دنبال راهکارگشتم خسته شدم.بجای اینکه اون منوببره پارک من بردمش.اون بهم مخبت کنه من کردم.کلا نمیدونه محبت چیه ازبس که خانوادش نخاله ان و مادرسگش هیچی یادش نداده

کلی گفتی با ریز جزییات بگو

چی بگم والا اصلا محبت بلد نیس کارهای مامانشو میبینه منو نمی‌بینه تا حرفی هم میزنم گارد میگیره نمیتونی باهاش حرف بزنی اگه باب میلش نباشه فحش میده حالم داره بد میشه دیگه

من مجردم ولی اینطور که شنیدم میگن بی توجهی به مردها باعث میشه مردها محبت کنند

دقیقا موافقم 

ببین تگرگ و بارش شدید باران و کسی دوس‌نداره 

ولی وقتی بارون نم نم میباره ب آدم حس خوبی میده دقیقا عین این میمونه نباید صدت و بزاری ب ی نفر زیاد توجه کنی بیش از حد

مشکل ازتونیس.چشمه بایدخودش بجوشه‌.همسرمنم اینطوره.دیگه محلش نمیدم زیاد.خودش خواست حرف بزنه میزنه نخو ...

باز تو خوبی که... شوهر عنتر من که پارک نمیاد منم نمی‌ذاره برم نه باشگاه نه آرایشگاه هیچ جا نمی‌ذاره برم ... جدیدا هم خونه مامانمم نمی‌برم میگه من راضی نیستم بری اونجا اگه میخوای بگو بابات بیاد ببرت و بیارت... خونه خاله ام بخوام برم میگه فقط با مامانت 

2706