2733
2734
عنوان

برام یک کار تو دبی پیدا شد بنظرتون برم یا نه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3117 بازدید | 130 پست
مگه دینشون اسلام نیست 

یچی گفتی فک کردم پشت کوه زندگی میکنی.....

از کاره مکان اسکانت و حقوقش مطمعنی؟اجازه خروجه بچه رو داری؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسمش یادم نیست رفته بود دبی براکار ,بعد میخواستن بهش تجاوز کنن خودشواز تراس پرت کرد پایین 

عزیزم اونو از اول برا همخوابی میخواستن گولش زدن رفت اونجا فهمید قضیه چیه خودشو کشت..اسی میگه اشنا داره مگه کشکه؟

2742

عزیزم شما اگه میخوای بری

بنظرم برو توی یوتیوب و گوگل

و از طریق مشاور مهاجرتی ها بپرس

اینجا از کاه ،کوه میسازن

یه دبی گفتی چه چیزها که نگفتن🤦🏻‍♀️

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
دبی مگه همسایه ایران نیست 

درااین حد هم اطلاع نداری که نیست

بعد میخوای بری؟!😐

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
😑😶اره ایران بهشته!هیچ فاحشه ای هم توش نیست!

من این حرف رو زدم؟

البته قطعا فاحشگی خیلی از جوامع بیشتر از ما هس

من میگم همه چیز پول نیس

اونجا فرهنگ و پوشش غرب حاکم هس

این حق بچه هامون هس ک لین موارد رو در نظر بگیریم براشون

2738
اسمش یادم نیست رفته بود دبی براکار ,بعد میخواستن بهش تجاوز کنن خودشواز تراس پرت کرد پایین 

لاتاری

خیلی زیاد به زن ها دخترا تجاوز میکنن  عرب های پولدار زیاد داره که فک میکنن با پول باید همه رو ...

نه اینطورا نیست، خیلی امنیت داره، ارتباط جنسی به زور و اجبار وجود نداره 

عزیزم اونو از اول برا همخوابی میخواستن گولش زدن رفت اونجا فهمید قضیه چیه خودشو کشت..اسی میگه اشنا دا ...

کشک تر هم هست

2706