2752
2734
عنوان

مادرشوهرم اومده از من غذا میخواد😐

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا دعوا داری🥴😅😅😅😅

بخدا الان بعضیا میگن گناه داره این حرفا ولی یکی نمیگه من گناه دارم بخدا دیشب گشنه خوابیدم کمرم درد میکرد نمیتونستم چیزی درست کنم ولی مادرشوهرم سوپ درست کرد نیاورد برام 

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
2731

[QUOTE=337091071]اکه بیاین بگین مادرشوهرت حق داره انشالله مث من دوقلو باردار بشین و استراحت مطلق باشین بفهمین واقعا چ ...[/QUOوای عزیزم تازه ۶ ماهته؟دوقلو خیلی یخته من خودمم ریز نقش بودم ی ماه موند ب زایمانم کلا رو مبل میخابیدم حالت نشسته چید بی درک و بیشعور

اکه بیاین بگین مادرشوهرت حق داره انشالله مث من دوقلو باردار بشین و استراحت مطلق باشین بفهمین واقعا چ ...

خب پس با این حساب فقط پنجاه درصد حق با مادرشوهرته🤭🤭 فقط دعا کن دقلو بارداربشم 

بقیش حق باتوعه 😄😄

چه پرتوقع، بگو من استراحت مطلقم گاهی اوقات مادرم برام غذا میفرسته بفهمه باید یه زحمتی به خودش بده

مادرمم یه شهر دیگس ....خیلی خیلی بی‌شعور یعنی آدم آنقدر فکر نمیکنه که این زن استراحت مطلقه باید بهش غذا بدی نه غذا بخوای 

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
2740
بخدا الان بعضیا میگن گناه داره این حرفا ولی یکی نمیگه من گناه دارم بخدا دیشب گشنه خوابیدم کمرم درد م ...

نمیگن عزیزم خودشون زن هستن 

کاش نزدیکم بودی برات غذا درست میکردم

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
وااااا بجای اینکه اون غذا بفرسته برعکس شده

اصلا هنگ میکنم از این همه پرو بودنش

نمیگن عزیزم خودشون زن هستن  کاش نزدیکم بودی برات غذا درست میکردم

قربون دل مهربونت.....

اکه بیاین بگین مادرشوهرت حق داره انشالله مث من دوقلو باردار بشین و استراحت مطلق باشین بفهمین واقعا چ ...

😃😃😃😃😃😃😃

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید