2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتم دیگ اون آقا تا یه حدو مقداری بهت کمک خواهد کرد ولی بیشتر بستگی ب خودت داره گاهی وقتا قبولش میک ...

اهان خیلی ممنونم

و اینکه 

در کل

محمد ته دلش دوسم داره؟

یا نه

میدونم کلی مشکلات داره

همین سوال اخرمه

2731
همیشه ن ولی بعضی مواقع یادش میوفتی  ک بستگی ب حالش دارع  اگ تو مود خوبی باشه بهت پیام می ...

@ma8680   سلام عزیزم من معلم میشم یا خیر؟حس کسی که اول اسمش ج داره نسبت به من چیه؟زمان ازدواج و مشخصات و شغل کسی که باهاش ازدواج می کنم؟مرسی عزیزم

همیشه ن ولی بعضی مواقع یادش میوفتی  ک بستگی ب حالش دارع  اگ تو مود خوبی باشه بهت پیام می ...

عزیزم میشه منم بگید که خواستگارم از عمد اومد در خونمون؟ منو دید خوشش اومد یا نه؟ 

مرسی عزیز دلم ♥️

یدونه آرزو تو دلم دارم میشه واسه رسیدنم بهش یه صلوات مهمونم کنی منم دعات میکنم 🙃❤️✨
عزیزم میشه منم بگید که خواستگارم از عمد اومد در خونمون؟ منو دید خوشش اومد یا نه؟  مرسی عزیز دل ...

@ma8680    

یدونه آرزو تو دلم دارم میشه واسه رسیدنم بهش یه صلوات مهمونم کنی منم دعات میکنم 🙃❤️✨
گفتم دیگ اون آقا تا یه حدو مقداری بهت کمک خواهد کرد ولی بیشتر بستگی ب خودت داره گاهی وقتا قبولش میک ...

ارث مو کی می گیرم 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید🖤🖤🖤تازه ازدستش دادم😭😭
2740