2733
2734
آره فقط اون دوکلمه آخر پرولاکتین و BhcG رو نتونستم بفهمم چیه

من HCG رو نوشتم که وقتی لقاح صورت میگیره از باقی مونده فولیکول که بهش میگن جسم زرد ترشح میشه تا پریودی بعدی رخ نده و اساس تست بارداری ولیBHCG نمیدونم چه فرقی داره باهاش..

زیاد استرس نگیرین ..شاید مشکلی نیست..چرا درمانگاه یا بیمارستان نمیرین نشون بدین؟

حالم مثل هوادارای استقلال خرااابهه :(

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من HCG رو نوشتم که وقتی لقاح صورت میگیره از باقی مونده فولیکول که بهش میگن جسم زرد ترشح میشه تا پریو ...

دکترم دوهفته دیگه میاد تا اونموقع میمیرم از استرس جواب آزمایشمم آماده نیس

دکترم دوهفته دیگه میاد تا اونموقع میمیرم از استرس جواب آزمایشمم آماده نیس

خب همین رو ببرین بیمارستان ،یا با پزشکای انلاین تماس بگیرین

خونریزی خفیف داشتم قطع شده دردم اولش مثه پریودی بود الان فقط نفخ دارم بارداری خارج از رحم با چی مشخص ...

با سونو مشخص میشه اما شاید ساک هنو تشکیل نشده ازمایش بارداری بدع

لطفا سر به سرم نذارید من لوسم😢😔🥺
والا نمیدونم تو زیست خوندم پرولاکتینم وقتی خوندم که بعد از تولد بچه به غدد شیر اثر میکنه مسخرم نکنی ...

پرولاکتین تو بدنه همه هست یه نوع هورمون زنانه اس که موقع تولد عددش زیاد میشه باعث تولیده شیر میشه های س ژ هم برای آزاد سازیه تخمکه کلا آزمایش هورمونی ازت خاسته

پرولاکتین تو بدنه همه هست یه نوع هورمون زنانه اس که موقع تولد عددش زیاد میشه باعث تولیده شیر میشه ها ...

اره میدونم ،پرولاکتین حتی تو بدن مرداهم هست.🙂به حفظ تعادل اب کمک میکنه و کارکرد بهتر هورمونای جنسی