2737
2734

علنن داره دزدی میکنه شارژ بهمن و اومده ۱ اسفند داده شارژ اسفند ماه و ۲۷ اسفند واریز کرده حالا میگه نه من تو اسفند دوبار شارژ واریز کردم شارژ فروردینم دادم میگم اون یکم شارژ بهمن دادی ۲۷ شارژ اسفند ولی نمیفهمه خودشو زده به اون راه انداخته دهن همه همسایه هام ی مشت ابله که حساب کتاب بلد نیستن وجدان ندارن باور کردن حالا فردا شب میخوام جلسه بزارم چی بگم؟؟؟؟ خیلی عصبیم کرده تازه مدیریتم تحویل دادم حساب کتاب و دقیق نوشتم زدم بازم فیلم داره بازی میکنه که ما تاوان بدیم عجب😐😐😐😐😑😑😑😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740

بگو بهمن ماه رو کی پرداخت کردی وقتی گف فلان روز بگو پرینیت بهمن ماه تا الان رو بگیر بیار

من هرروز : امروزم ساده بازی در بیارم از فردا دیگه سیاست سیاست سیاست😿😂 اگه دوس داشتی یه صلوات واسه حاجتم بفرس جای دوری نمیره مهربون💕🦋 یا جبار ، یا اعظیم ، یا رحیم ، یا رحمان ،یارزاق 🦋💕 
شارژ ماه قبلیو اومده اول ماه بعد داده بعد میگه نه این شارژ همون ماه بوده اره مشخصه ولی خیلی عصبانیم

بهش بگو اگه اسفند دوبار پرداخت کردی مال خود اسفند رو، بهمن کی پرداخت کردی شارژ رو؟ رسیدشو بیار من یکی از شارژایی که برای اسفند دوبار دادی رو بهت پس میدم

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^

ضایعش  کن        دلم خنک بشه    بدممم بیاد  از ادم  های دو دره   باز     ماهم   داریم   این مدلی

بعدا ریپ کن بگو  چه کردی

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

بگو رسید واریزتو بیار

تمام،اگه رسید نداری حرف مفت نزن

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2706