2733
2739

اگه سرویس بهداشتی و حموم  رو تو اتاق خواب بندازم دیگه تو راهرو پذیرایی نباشه بد نمیشه

ی سرویس تو اتاق خودمون داریم میگم سرویسی ک تو پذیزایی میفته رو حذف کنیم بجاش تو اتاق مهمان ی سرویس دیگ بندازیم 

بدمیشه؟

ميشه واسه مادر شدنم لطف کنید صلوات بفرستين و دعام کنین خدا بهم بچه هاي سالم وصالح بده ممنونتون ميشم محتاج دعاهاتون هستم ! 🙇🙇🙇🙇🙏🙏بعد چندسال چشمم به نوشتم خورد😭الان خدارو شکر دوتا بچه سالم دارم😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
به نظرم حسابی باکلاس میشه  مثل خونه هایه خارجی که تو هر اتاقی سرویس بهداشتی جداگانه هست

سه تا اتاق خوابه

یکی خودمون و مهمون داشته باشه حموم دسشویی

برا بچم ک اتاقش نمیخاد

موندم بگم نقشه رو چیکارکنه

ميشه واسه مادر شدنم لطف کنید صلوات بفرستين و دعام کنین خدا بهم بچه هاي سالم وصالح بده ممنونتون ميشم محتاج دعاهاتون هستم ! 🙇🙇🙇🙇🙏🙏بعد چندسال چشمم به نوشتم خورد😭الان خدارو شکر دوتا بچه سالم دارم😍
بده که اینجور  شما تو اتاق خودتون بندازید یکی هم برای مهمونا تو پذیرایی

اگه حموم پذیرایی گه ۹متره(حموم دسشویی لاندری) حذف بشه پذیراییمون ۶۰متر میشه بهتر نیست

2740