2737
2739

خواهرم این عکسو گذاشته پروف اینستاش 

پدرم الان دیده جا اینکه خودشو صدا کنه به من میگه این چیه گذاشته رو پروفش😑😐

14سالشه کاری ندارم ک من سن این بودم حتی گوشی نداشتم ی ماع گریع میکردم گثشی میخوام اخرشم تو16سالگی برام خریدن 

اونم حق نداشت اینستا یا تلگرام داشته باسم دعوا میشدم 

اما الان مامانم میگه من چیکار میتونم بکنم اخه؟؟ 

و جالبه من اجازه ندارم هنوز از این عکسا بذارم پروفم 

همه ی سختگیریاشون واسه منه خاک برسره 

20سالمع 

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

بچه اولی؟ ما بچه های اول همین جوری بدبختیم کوچک ترا کارایی میکنن که اگه ما میکردیم تنبیهش در حد آتیش جهنم بود😑

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2738
ی ماشاالله بگین خواهریم چش نخوره  چیکارش کنم از پوستو جون خودمه دیگه  به قسمت ...

عکسش که نرماله والا الان همه بی شلوار عکس میزارن پروف پدرتون یکم حساسه

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
بچه اولی؟ ما بچه های اول همین جوری بدبختیم کوچک ترا کارایی میکنن که اگه ما میکردیم تنبیهش در حد آتیش ...

بله متاسفانه 

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2706