2737
2734
عنوان

سوال درباره شوهر

225 بازدید | 22 پست

سلان اول بگم با کاربری دوستن اومدم من خواننده خاموش بودم.

راستش دیشب باشوهرم بحثم شد سر اینکه از سر کار میاد دو ساعت می‌خوابه بعدش همش تا موقع خواب سرش تو گوشیه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد تصورم از متاهلی همش رویاییه ولی..

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم
2728
نه بوسی نع بغلی نع روی تخت رفتنی نه شوخی دستی هیچی،بر عکس من که همش بوسش میکنم میخوان شوخی کنم باهاش ...

خب طبیعیه ادم احتیاج ب توجه داره از طرف همسرش

چیکار میکنه تو گوشیش

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
2740
واقعا منم همین بودم ولی همش من تو آشپزخونه مشغول اونم تو گوشی ،تازه دو ماهه ازدواج کردیم!!

اوه دوماه اینه .پس از فکر ازدواج در بیام،😶

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم

ازاولش که اینجورنبوده تکراردرزندگی باعث بیمزه شدن میشه.شایدخسته اس.شایدبه گوشی اعتیادداره.شایدکارهاشوباگوشی میکنه.شایداون تو خبریه.بهرحال یه چیزی درست کارنمیکنه این وسط

ازاولش که اینجورنبوده تکراردرزندگی باعث بیمزه شدن میشه.شایدخسته اس.شایدبه گوشی اعتیادداره.شایدکارهاش ...

نه کنارم میشینه ویدئو میبینه به منم نشون میده نهایت یک بار ببوسه منو از لپ ،میگه لب گرفتن برای رابطه اس درسته به نظرتون؟

میگه چقد دنبال بحث میگردی!!اصلا هم عوض نمیشه!!تازه تو رابطه هم هات نیست شاید هفته ایی دو بار بر عکس ...

ببخشیدهفته ای دوبارکمه؟؟؟؟؟یاابوالفضل...شمادیگه تنوری ازهات بودن گذشتی

نه کنارم میشینه ویدئو میبینه به منم نشون میده نهایت یک بار ببوسه منو از لپ ،میگه لب گرفتن برای رابطه ...

درست رضایت دوطرفه است که بامزاجهای متفاوت شماحاصل نخواهدشدمتاسفانه

2706