2733
2739

تونر 

مرطوب کننده 

ضد افتاب

سرم ویتامین سی

وماسک ورقه ای صورت خریدم اما نمیدونم چطور استفاده کنم

ترتیبش چطوره؟؟؟

روزی چندبار استفاده کنم

ماسک ورقه ای چطور

میشه راهنماییم کنید

من فیشیال دو هفته یکبار شوهرم برام می‌کنه

روتین رو هرروز دارم 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

روزها اول بعد شستن صورتت سرم ویتامین سی بزن بعد روش ابرسان مرطوب کننده بعد روش ضدافتاب

شب ها هم بعد شستن صورتت تونر بزن و بعد روش ابرسان مرطوب کنندتو بزن

ماسک ورقه ای رو هم میتونه بعد شستن صورتت بذاری، بیست دقیقه بعدش برداری بندازیش دور به پوستت مرطوب کننده بزنی

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^

اول تونر بزن تا صورتت پاک بشه

بعد ماسک ورقه

بعد ویتامین سی 

بعد مرطوب کننده

بعد ضد آفتاب 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

فوم ، تونر ، مرطوب کننده  / فوم تونر سرم ویتامین سی برای شب

روز : فوم تونر ضدافتاب

ماسک ورقهرای هرزمان خودت بخوای

قبل خواب خیلی خوبه بعد از فوم و تونر 

بعد از اصلاح صورت هم همینطور

من همیشه میذارم ۵ دقیقه تو فریزر خنک بشه میزنم به پوستم

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊
2740

اول میسلار واتر

بعد فیس واش 

بعد تونر 

بعد آبرسان یا ماسک 

بعد ویتامین c 

روتین مال قبل خوابه که پوست میخواد تنفس کنه 

روزها ضد آفتاب بزن 

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)

میسلار واتر 

یا باید دوتا میسلار واتر یکی واسه صورت یکی واسه دورچشمت داشته باشی یا باید میسلاری بخری که هم واسه صورت باشه هم واسه دور چشم ،،، مورد دوم بصرفه تر در میاد ،

شوینده ی مخصوص دور چشم مارک 

شوینده ی مناسب پوست صورتت

کرم دور چشم

تونر

تونرو به دور چشمت نزن

سرم یا کرم آبرسان متناسب با نوع پوستت

سرم ویتامین سی یا نیاسین امید یا رتینول

مرطوب کننده

ضد افتاب

به غیر از میسلار و شوینده دور چشم و کرم دور چشم هیچکدوم دیگه رو به دور چشمت نزن

ماسک ورقه ای رو بهتره بعد از حمام که روزنه های پوست یکم بازتر میشه بزاری بعد بیست دقیقه هم با آب خالی بشور بعد تونر و بقیه چیزارو بزن ماسک هفته ای یکی دوبار کافیه

اسکراب هم اگر پوستت خشکه هفته ای یکبار اگر چربه دوبار